Інструкція по створенню брів ідеальної форми

Де малювати, де фарбувати, яку форму вибрати? Це питання часто задаються жінками, які шукають в дзеркалі на своїх бровах. Щоб виглядати жіночно і привабливо, необхідно забезпечити постійний догляд за обличчям. Бахрови займають провідну позицію тут і встановлюють тон для всього образу!

У нашому суперактивному світі так важко виділити час для відвідування салонів краси, і це не дешево, тому питання: виправлення брів в домашніх умовах Дуже актуальні.





ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Я приготував для вас короткі загальні інструкції для створення ідеальний брів Всього 3 хвилин. Це порада майстра макіяжу моди, після чого ваша особа буде набута безпрецедентною виразністю.

Jimen Garcia, авторитет та засновник власної студії, послуги якого часто використовуються американськими зірками, скомпільовані простий довідник з правильним дизайном брів.

  1. Ретельно прокручуйте брови м'яким олівцем або чорнилом. Головне: пігмент не повинен розташовуватися на шкірі, але на волосках.
  2. Застосовувати білий папір для волосся і щільно притиснути, щоб отримати досить чіткий друк. Це те, що ваш брови виглядає зараз.


  3. Безпосередньо на отриманому принті позначте «бо» брів. Це середній розділ, де не потрібна корекція. Також зазначимо ті волоски на початку брів і над верхньою кромкою, які чітко виглядають зайво.


  4. Головне - зупинитися вчасно!


  5. Після видалення зайвого волосся брови будуть виглядати природно і набувати правильною формою і чітким контуром. І для підтримки добре затемненого зовнішнього вигляду брів щодня кистіть їх пензлем, замоченою в спеціальному гелі або зміцненому маслі.


    ДепозитФотогалерея



Цей довідник є золотою знахідкою для будь-якої жінки. Тепер ви бачите, що зробити брови елегантними в домашніх умовах не зовсім складно.

Я не можу протистояти і відразу спробував цю техніку на себе. Що було чудово! Пам'яті: брови Це важлива деталь, яка може повністю змінити обличчя. Намагайтеся подарувати очі бажану силу і чарівність.

Не забудьте поділитися своїми порадами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное