Я приготував і пішов до чоловіка в лікарні, і там чекав нотаріус.

«Я живу в квартирі мого чоловіка, але офіційно ми не розмальовуємо,» 45-річний Світлана ділиться своїми почуттями. Її коханець 60 і тепер в лікарні. Прогнозування лікарів не консолідуються: швидше за все, людина не має довгих. І головна проблема полягає в тому, що героїня не має ніякого повернення, вона більше не має свого дому. Чому вона не може продовжувати жити в квартирі фактичного чоловіка, читати далі в статті.

178638

Майже 5 років тому я зустрів чоловіка моєї мрії. Я був майже 40 в той час і він був 55. Я розлучення з 2 дорослими дітьми. Він також єдиний, і його доросла дочка живе в іншому місті. Ніщо не може запобігти нашому щастя, тому я переїхав у Міша.

Ми дочкам, що залишилися в нашому будинку. Вони пішли в той же університет і робили велику роботу без мене. Я переїхав з коханим. Ми не думали весілля. Вже не те ж, ми вже добре разом. Я жити в квартирі мого чоловіка, фактичний чоловік, я думав. Чому б у мене є штамп про мій паспорт? Так зробив Міша.



Ми не мали відносин з дочкою. Вона ніколи не відвідала батька. Немов вони були онлайн. Ініціатор розлучення з матері.

Тим не менш, звісно, вона згадала батька, і Міша не чекала більше. Він хотів би зв'язатися з його єдиною дочкою, але ніколи не ставити тиск на неї. Я не був серйозною. Я не маю нічого спільного з попереднім шлюбом Міша.

За 5 років ми проживали разом з Міша, одна з дочок зуміла одружитися і піти за кордоном. Другий ще живе в квартирі. Але тепер мій молодий чоловік. Нестюха очікує малюка.



Я ніколи не думав, що я хотів би повернутися до свого старого будинку. Але зараз ситуація не найкращий спосіб. Проблема полягає в тому, що Misha серйозно хворий. Так що вони кладуть його в лікарні.

Я використовую, щоб піти до чоловіка щодня і принести його улюблені страви. На одному з тих днів вона варила холод і подрібнила бачити, як відчував він. Пророки лікарів розчарували. Вони давали йому не більше місяця.



У номері я зустрів дочку Миші і нотаріуса. Я не мав нічого пояснити, все зрозуміло. Дочка згадувала свого батька, щоб стати його правдивим спадкоємцем. Але що все це про? Мій чоловік і я не офіційно разом.

Дуже шкода, що дочка зацікавила тільки квартиру. Вона не скаже привіт до мене. І сказати подякувати вам за те, що батько не подумав. Просто взяв всі документи і демонстративно залишили номер.



І мій чоловік, мій коханий Мехенька, зі сльозами в очах мене очолився. Так, він не може робити інакше, оскільки він відразу підписав квартиру до неї, щоб не було зайвих проблем після його відправлення. Свята людина! Він все ще відчуває себе винним для того, щоб залишити сім'ю. Я розумію його.

Але я не знаю, що робити зараз. Я не хочу думати про те, що відбувається, коли Misha йде. На жаль, я повинен планувати своє майбутнє. І я буду виїхати з квартири мого чоловіка. А де? Я не можу жити з дочкою, її дружцем і їх найближчим часом. Що це таке?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що штамп в паспорті ще має значення. Особливо якщо мова йде про фактичні дружини, шлях життя якого можна відрізати в будь-який час. Звісно, Світлана не зможе повернутися назад і маррі Михайла. Але я боїться, що не допомогла їй уникати проблем з дочкою. Вона не здається доглядати за батьком. Дівчинка захоче свою квартиру.

р.

Що робити героїні? Що б ви робили на своєму місці? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное