Я не можу судити 72-річної мами, оскільки вона мріяла про те, що дитина все її життя.

Найпопулярніші щаслива мама до Що робити? Який вік і статус? Чи є сучасний світ, як і раніше диктує абсолютно невагомі умови для жінок? Можливо, зла спадщина ще не вистачало, коли дівчата можуть називатися «старим»? Ви не можете приховати. Але в цій статті я доведе, що мати велике в будь-якому віці. По-перше, головне - щастя і любов маленького рідного дива.



Яскрава дівчина з дружиною. Назва була обрана дійсно красивою, оскільки дитина надзвичайно мила і смішна. Але її мама стала неприступним слухачем до розмови двох медсестер. Жінки не соромилися всіх способів скуштувати друг за те, що вона подарувала народження в віці 31.

«Я просто не можу мати дитину через проблеми здоров’я. Але ці люди не здаються на всіх. Хоча вони побачили медичні записи. А потім вони не соромилися мити абсолютно кожну кісточку. Що я буду старим, коли дитина йде до школи. Що мій дочка буде сором'язлива, щоб піти з мене. Це знежирення і потворна. Я хочу, що розмова, мій друг сказав.

369

І в той час як красиві жінки, як і раніше, з такими проблемами, деякі жінки народжуються на 72. Ми йдемо про мешканця Індії Далйіндер Каур. Вона досить багато її життя. намагався мати дитинуАле це не працює. Тоді пара Каур вирішив звернутися до лікаря. І Далджейндер пощастило нести і народити здорового хлопчика.

Звісно, знала ризики. Після пологів у 2016 році вона мала спільні проблеми, тиск і втома. Тим не менш, дружини Каурі були надзвичайно щасливими. Далйіндер розповів ЗМІ, що вона була дуже боляче, коли кожен навколо неї назвав її «порожньою». Але чоловік І не відмовляється від шлюбу.

330283 р.

Веб-сайт: www.seryomisma.com Реальні рекордні тримачі Перший жіночий рекорд Я був щасливий мати дитину. Без медичної інтервенції, був британський Dawn Brooke. Справа була записана в 1997 році, коли Dawn перетворилася 59. В Індії часто ламаються старі записи матері. На додаток до Daljinder Kaur були жінки, які народжували близнюки і трилетки у своїх 70-х і 71-х рр.

Р

Варто відзначити, що такі показники не можуть бути задоволені. Всі ці жінки мріяли про дитину. Свої мрії, нарешті, трапляються. Однак не варто забувати можливі наслідкий Перед тим як визначитися з таким сміливим кроком, потрібно ретельно зважати і думати. У майбутньому матері слід подбати про своє здоров'я, бо вона ще повинна підняти дитину.

Більш того, важливо ретельно підготуватися до народження дитини. Всі необхідні умови, чистота і комфорт повинні бути створені для неї. Дуже важливо. комфортний І для мами. Вона обов'язково потребує підтримки і допомоги її сім'ї. Особливу психологічну допомогу необхідно надати при необхідності.

Габаритний зображення

Українська Найщасливіші мами в світі У світі є мільйони дивовижних людей життяй Хтось потрапив на долю, і хтось натягував удачливий квиток і став справжнім пампером долі. Чи може люди бути розпущені для цього? Звісно не. Таким чином, обговорення проблем інших або глотку є надзвичайно непристойним.



Не можна відчайити і тим, хто не міг дати життя малюку. Ймовірно доля такої людини варто взяти Батький Тисячі дітей страждають без батьківського піклування. Це справжня трагедія. Варто подякувати людям, які створюють нові сім'ї і дають батьківське тепло тим, хто так потребує.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное