На день народження улюбленого

Я зроблю ягоду без випічки. Змія в спеку - тест! Це дуже простий і виглядає дивно. Спочатку вони думали, що замовили млинець з кондитерського магазину, і я гордо сказав: «Ні, це мене! й

А потім є його смак, він сказав. божевільний ніжВін просто розтоплює у роті. Аромат, добре, тому що це 60 відсотків свіжих ягід і лимонної шкірки з лимонним соком. Пісочне тісто (з печива) відмінно поєднується з кремовою сирною основою і тонким шаром желе. Також рекомендую декорувати все ягодами і листям м'яти.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки чорниця сирка Немає випічки. Літній десерт!



Ягоди Інгредієнти для базису
  • 85g тріщини або піщані печиво
  • 40г вершкове масло


Сирні інгредієнти
  • 330г вершковий сир
  • 110г кремовий
  • 80г цукровий порошок
  • 1 ч.л. екстракт ванілі
  • 200г чорниця
  • КСНУМКСг желатин
  • 35 мл води
  • 20г цукру
  • 0,5 лимона (пел і сік)


Беррі желе інгредієнти
  • 150 г свіжих ягід
  • 150 мл води
  • 5g желатин
  • 20 мл води
  • 15 мл лимонного соку
  • 10г цукру
  • 1 ч.л. молочних ягід


Підготовка
  1. Печиво подрібнюють валиком або блендером в кришку. Мелетове масло в мікрохвильовці або в водяній бані. Залийте вершкове масло в крихти і перемішайте.



  2. Дитина викладається на нижній частині форми (16-20 сантиметрів в діаметрі), обережно натискаючи руки або скло, щоб максимально натискати майбутні скоринки. Поставте печиво крихтою в холодильнику.



  3. Покладіть ягоди в сауте (можна взяти як свіжі, так і заморожені), цукор. Натріть шкірку і вичавіть лимонний сік. Варити на невеликому вогні до розчинення цукру. Не варто довести до кипіння.



  4. Подаруйте ягоди блендером і залиште його на охолодження. Залити желатин холодною водою і залишити його набухання. Вершковий сир поєднується з цукровою пудрою (70 грам) і екстрактом ванілі (можна замінити ванільним цукром).



  5. Поміряти його на однорідність. Також в окремому мисці збийте вершки 10 грам цукрового піску. 540612



  6. Трохи нагріти желатин і запарити його ягідним пюре. Поверніть його знову. Додати отриману масу до сиру вершки і знову збити міксер. У двох підходах приводять в отриману масу крему. Це дуже ніжна маса. Залийте вершки на скоринки і вставте її в холодильник.





  7. Замочити желатин в холодній воді і залишити його набухання. Змішайте воду лимонним соком і цукром. Додати деякі ягоди чорниці. Стирайте, видаліть ягоди, залийте желатину. Покладіть свіжі ягоди на сирник, залийте желатин 2/3. Покрийте верхню частину млинця з харчовою плівкою (в суглобі) і вставте в морозильну камеру на 10 хвилин.





  8. Отримати ягідку. морозильна сирка (і час желе прийде) і поділиться залишився желе. Поставте в холодильник на 5 годин до повного заморожування.



  9. Готовий десерт. декор І листя м'яти. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати природний десерт з морозильної камери, який готовий всього за 2 хвилини. Немає жиру або додаткових калорій!



Ягідний млинець за цим рецептом можна приготувати не тільки з чорницею. Я думаю, що це дивно. малина Це буде смачно!

Незважаючи на здавалосяу складність, цей десерт легко і радісно, і коли ви прикрашаєте сирець, ви відчуваєте себе справжнім художником. Дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное