Я живу в Німеччині, пропустив нашу квасину і зробив її з борошна, від бочки не можна відрізняти.

Сісти з Марина сьогодні і ностальгія для страв, знайомих з дитинства. У Німеччині на 2 роки вже оселилися, але все ж пропускає наші гастрономічні захоплення. Наприклад, на холодному освіждженні літня окрошка. До того часу, коли вона прийшла до свого дідусь на літо, вона незрівняно запрошувала її онука на обід. Для заливки використовується квас домашня борошно.

Марина часто запрошувала дітей з двору, щоб поділитися стравами з нею. Я змогла відчути свою меланхолію. Після того, як Том бабуся часто лікувала нас на просто божественну пасту. «А справжня джакузі для мови», - сказав він трохи Маріська. Я згоден зі своїм 100%. Сьогодні видання. "Сайт" Він навчить вас приготувати ідеальну квасолю з борошна. Записувати його.



Для ідеального квасу вам знадобиться попередньо підготовлений пшеничний стартер. Ви можете придбати закваска, або ви можете приготувати самостійно. Тим не менш, для самостійного приготування доведеться зануритися.



інгредієнти
  • 6.5 л води
  • 3 ст. л.
  • 10 ст. цукру
  • 2 ст.л. житнього борошна
  • 2 ст. пшеничного стартера


Підготовка
  1. По-перше, вечору, щоб запарити солод. В принципі вона дає невелику гіркоту, якщо вам не подобається гіркий смак, візьміть солоду 1 ложку менше.



  2. У воді (Grandma Toma мав величезну 7-літрову каструлю, але якщо є одна поблизу, немає проблеми, ви завжди можете пропорційно зменшити кількість інгредієнтів) додати цукор, солод, борошно і сметану. Дуже добре перемішати і залишити на добу в номері.


  3. Після дня заливки квас додому з борошна в пляшки або банки. Я раджу не залити зверху, так як кришки просто переносять в повітря. Поставте в холодильник ще один день.





Порада з бабуся Тома Після отримання квасу потрібно процідити його. Зверніть увагу, що в такому методі приготування квасів є значно менше відходів. Якщо ви напою гонни квас для охолодження і задоволення - як стійкий напій - перш ніж покласти банки квасу в холодильник, додати родзинки там.

Р

Ми бажаємо Вам приємного апетиту і задоволення від приготування цього чудового літнього напою. Що ви знаєте трюки виготовлення квасу? Зв'язатися з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное