Коли вона дізналася, що сестра чоловіка мала квартиру в новому будинку, вона відразу ж підозрювала щось неправдиве.

Сімейні відносини ускладнюються. Завжди є питання про те, хто кине, і що. І якщо це здається очевидним для кого-то, що вам потрібно самостійно допомогти родичам, то інші не думають так. Це те, що сталося в нашій історії сьогодні, в якій ключі до нової квартири не даються дружині, але до сестри.



Редакція "Сайт" Вона передає цю історію з дуже специфічною родиною.

Я пишу зустріти одну дивну історію, яка сталася в сім'ї. Я одружився три роки тому. Хто сказав, що я був неймовірно щасливим. Мій чоловік заможливий. Він має власну квартиру і автомобіль. В перший я думав, що я був щасливий.

Але це не те, що гладко. Мій чоловік має батьків і сестри молодше. І дайте мені сказати, що я не люблю мене. Не пропустіть своє ім'я. Моя мама-в-завдяки Вона сказала мені. Але мій чоловік і я люблю один одного. Здавалося мені, що незважаючи на все, ми зможемо побудувати міцну сім'ю.



Я не так впевнений, що не пізно. Я сказав вам, що мій чоловік має молодшу сестру. вона 25, але вона ще не одружена. Її батьки кажуть, що вона потребує чоловіка, який може піклуватися про неї. Вона не працює в будь-якому місці і чекає її принцеси. А поки він пішов, його старший брат повинен надати йому. Як для вас?



Молода сестра Вероніка - дівчина з характером. Її батьки підняли її з ідеєю, що кинув все і що вона була найкращою. Вони також запропонували Костю, щоб він був зобов'язаний підтримувати свою молодшу сестру і опускати її змії. Що він зробив. Весь час я купив свої дорогі подарунки і виконав всі змії.

Подарував мені дорогий телефон. Так Вероніка зробила скандал, тому що він не дала свого телефону. Що ви думаєте? На наступний день він купив його однаково. З тих пір він придбав все в двох примірниках. Навіть речі однакові з нею. Він був дуже дратує, але я зберіг тихий. вона сестра.



Ми завітали до батьків мого чоловіка. Вероніка прийшла теж. Ми говоримо, і вона не випадково продемонструвала ключі до її нової квартири. Вона сказала, що вона тепер має новий будинок в її будинку. Все ніч я блювотні про те, що це було приємно. Я відразу ж підозрюв, що це неправильно. Якщо вона не працює?



Як ми були їзда додому, я попросив чоловіка, якщо він купив свою сестру квартиру. І сказав він, що це його подарунок. Я подав йому, щоб бути занадто щедрим подарунком. Він відповів: "Якщо я можу допомогти вам, чому я не можу допомогти сестри?" Після того, як ці слова стали так неприємними. Я не знаю, що думати. Я не маю права скаржитися, бо він має більше грошей. Що робити?



Можливо, це час для жінки, щоб думати про те, як почати заробляти і зберегти гроші. Ми вважаємо, що ми не можемо фінансово залежати від іншої особи. Потрібна фінансова подушка просто в разі. На ставлення чоловіка до своєї дружини досить неоднозначні. Він насправді назвав її дивним. Немає нічого неправильного з підтримкою сестри. Однак проблема тут не те, що він не цінує дружину.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное