Цей природний засіб допоміг вилікувати відмивання ясен. Немає дискомфорту після 3 днів використання!

Кілька місяців тому я пішов до стоматолога з цією проблемою: гумка вниз і шиї зубай Як виявилося, причини розвитку цього захворювання кілька: неправильний прикус, відсутність вітаміну С, агресивна стоматологічна допомога, монотонна їжа, невдало підібрана начинка, щітка або непристойна зубна паста.

р.



Я поринав рот з дорогим засобом, призначеним лікарем, але без успіху. Я вже відчайдушний, а потім вирішив звернутися до народної медицини. Поділіться рецептами, які врятували мене.

Лікування ясен в домашніх Народних Радах
  1. Молоді листки
    Відсутність вітамінів навесні. Наші ясени страждають від цього майже в першу чергу. Поповнити запаси необхідних речовин, рагу або наполягати і пити відвари з листя таких рослин, як береза, соснова, липа, кропива, береза, а також приготувати салати з молодого листя кульбаби або водонападу.



  2. Олія соняшникова
    Ваші гумки будуть вдячні Вам, якщо ви робите такі хитрощі. Промийте рот або просто зберігайте соняшникову олію в роті 2 рази на день протягом 6 місяців.
  3. Випадковий бульйон
    Дуже корисний засіб, який може бути п'яний як чай. Залийте 1,5 л води 5 ст. соснових голок, 2 ст. подрібнених плодів шипшини і 1 ст. дрібно нарізану цибулю лушпиння. Принесіть до кипіння і відваріть ще 5 хвилин. Це щоденна порція, відвар слід споживати протягом 2 тижнів.
  4. Настоянка прополісу
    Візьміть 25 грам прополісу, подрібніть його і покладіть її в пляшки темного скла. Залийте 10 мл спирту або 150 мл гарної горілки. Змішайте до повного розчинення прополісу. Потім додайте 50г сухих подрібнених листя сусла. Джона. Залиште наполягати протягом 15 днів, іноді струшувати, і коли настоянка готова, фільтр. Використовуйте настоянки прополісу як промити. Це концентрований засіб, тому перед застосуванням потрібно розчинити 30 крапель в 0,5 склянки води і тільки потім промити рот. Бажано зробити цю процедуру 4 рази на добу.





  5. Масаж
    Масаж ваших ясен щодня після щітки зубів. Невелика кількість зубної пасти наноситься на індекс і великий палець. Кругові рухи рухаються з центру щелепи, рухаючи пальцями до боків. Тривалість даного масажу 5 хвилин. Після цього можна промити рот відваром ромашки.


Ваші ясна і зуби будуть здоровими завдяки цим доступним інструментам! Спробуйте ці народні засоби на собі, і ви побачите дивовижний ефект.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное