Я був застрахований недавно! Позачерговий омлет Pular: вам потрібно тільки 2 вироби.

Легендарний рецепт! Я не думаю, що це буде так добре... Материнство омлету. - блюдо французького походження. Уявіть собі: затишна їдальня дорога, ніжні промені сонця падають на стіл, запахи свіжого хліба, розмарин, дерево нагрітий на сонці. Вони принесуть вам пишну частину омлету на блакитну пластину.

Я впевнений, що ви цінуєте цей оригінальний спосіб приготування яєць.





Omlet Pular Складові
  • 4 яйця
  • 200 мл молока
  • сіль і чорний перець за смаком


Підготовка
  1. Зробіть смачний омлет Дуже легко! Відокремити білки з жовтків. Додайте молоко, сіль і чорний перець до жовтків, злегка збити їх.


  2. Збити білки з сіллю на тверді вершини. Щоб збиті білки виявилися дуже еластичними і не випадають протягом тривалого часу, спробуйте цей простий трюк. Подрібніть поверхню страв, в яких ви збиєте білки, оцет і сіль. Потім протерти його висихати паперовим рушником. В результаті вас здивує.
  3. Нагрівати сковороду на середньому вогні, краще використовувати сковороду з тефлоновим покриттям. Залийте жовтки, рівномірно розподіліть їх по всій поверхні сковороди. Очікуйте жовтки до краба.
  4. Зробіть найменший вогонь. Покладіть збитий білок на жовтки. Не покрийте каструлю!


  5. Ви будете втілювати омлет. Білок стане пружним і перестає прилипати до шпатули, якщо доторкнутися до неї. Наріжте омлет навпіл і складіть білок всередину, прикраситьмо його зеленню. Смачний!




Не забудьте про спеції, різні спеції допоможуть приготувати цю страву по-різному. Я люблю смак яєць в поєднанні з свінгерий Поділіться рецептом з друзями: є висока ймовірність, що вони не знають про це ще!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное