Хедда Болгар: «Я виявив багато речей після 65!» Це вік щастя.

Хедда Болгар - Вона дійсно розумна. Ця життєрадісна леді - відомий психотерапевт. Вона проживала до 103 років і до останнього дня приймала пацієнтів, які її прикрашають, і з хорошої причини! Після того, як ця жінка була ретельно переповнена позитивною енергією і любов'ю до життя, яка була легко передана іншим як вірус.

Редакція "Сайт" Посміхнувшись до нас з поглядами на життя і секретами довголіття цієї неповторної жінки.





Старий вік в радість
  1. "Старий вік свободи!"
    Hedda Bolgar сміється нескінченно і в порівнянні з продавцем, який може вміло продати поганий продукт. Болгар продає старий вік! Вона була впевнена, що з віком є свободою, досвідом та неординарною впевненістю. Д-р Болгар настільки вмітно пофарбував переваги старого віку, що старі люди і старі жінки в натовпах прийшли на зустріч з нею. «Я думаю, що вони дивляться у старій вікі тільки втрати, захворювання або інші недоліки. Але вони не бачать, що в старій вікі є багато придбань, - сказав Hedda.

    До речі, тільки в 101-му році свого життя зробив Болгар відчув усіх шармів йога і зробив це з великим задоволенням!

  2. "Я жив щасливого життя..."
    «Я відкрив багато речей після 65», - сказав Гедда. Але це відмінна причина, що не може бути дискурований і щасливий, щоб познайомитися з старим віком, який відкриває безліч можливостей для вас. Багато людей в 40-ті роки вважають, що життя переповнена, і це безперечно чекати змін. Але це правда? Хедда Болгар продемонстрував власний приклад, що старий вік є великим! «Я жив щасливого життя. Але щасливі були останні 10 років, сказали жінці.




  3. Чи має сенс пережити?
    Секрет довгого і щасливого життя Гедда Болгара знаходиться в необережній активності. До останнього дня життя проживала близько 103 років. Вона не розуміла, чому вона була Так приємно прокинутися з думкою, що є так багато корисних і приємних речей попереду!
  4. "Я люблю розуміти людей."
    Hedda любила роботу з людьми і близькими прослуховуванням і розумінням їх. «Найцікавіше, що в світі є дивитися люди зміни, як їх життя покращують, як вони починають відчувати себе безкоштовно», - сказав Болгар. Дійсно, єдиним життю жінки, пов'язаної з старінням, стала відсутність можливості зробити призначення новими пацієнтами, крім короткострокової терапії.




Хедда Болгар завжди намагався допомогти хворим приймати і любовй Що таке мудра леді радять зіткнутися з старим віком від посмішки на обличчі?

  1. Пам'ятайте, що більшість ваших кошмарів у вашій уяві.
  2. Задоволення вашого здоров’я. Не поспішайте на пенсію.
  3. Шукайте радість в повсякденному житті.
  4. Після п'ятдесяти ми отримуємо відмінну незалежність від судових рішень інших. Використовуйте його частіше і хвилюйтеся якомога більше про думки інших.
  5. Не захоплюйтеся молодими людьми, намагайтеся з друзями!
  6. Сонце добре і не переїде.
  7. Не пропустіть на минулому, він знищує вашу презентацію.
  8. Не хвилюйтеся про майбутнє, це принесуть приємні сюрпризи!
  9. Покажіть зацікавленість і симпатія для ваших сусідів.
  10. Прийміть, що відбувається, і не хвилюйтеся про труднощі.
  11. Дякуємо за те, що ви живете!


Ти все ще не знаєш, що будеш в майбутньому. Так чому не просто насолоджуватися кожним днем? Ви побачите, що з віком життя приносить лише багато задоволення і приємних сюрпризів!

Якщо стаття була корисною для вас, поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное