Гроші в будинку приваблять заміокульки, або річниці долара! Шикарна рослина ...

Я не знаю про вас, але я використовую для думки гроші Розглянуто жир. Виявляється, що цей горщик не єдиний завод, який приносить матеріал благополуччя будинку.

Є ще один цікавий представник зелених вихованців - заміокуляки, які мають більш міцну грошову енергію, ніж жирова жінка. Крім того, цей горщик повністю невибагливий в догляді.

Мій найближчий друг вірить, що вона кине її жіноче щастя в цей горщик. Вона отримала власна зелена для її народження. Як великий любитель Кімнатні рослиниВона зробила все так, щоб через шість місяців належного догляду, замиокулка розглянула! Через два місяці дівчина одружилася.





Долар дерево: Домашній догляд Основні рекомендації
  1. Для поливу важливо використовувати тільки м'які оселені води.
  2. Найвища річка долара виростає в яскравому місці біля вікон, які стикаються на заході або на сході.
  3. З квітня по серпень кожні два тижні рослина потребує годівлі. Підходить добрива для какті і сукулентів.
  4. Товсті і м'ясні стебла заміокулки потребують підтримки, інакше це може почати згорнути.
  5. Не забудьте протерти і обприскати листя рослини.
  6. Взимку добре перемістити горщик ближче до вікна.
  7. У літні дні зробіть вазу на відкритому повітрі. Для цього підійде балкон або сад.


Категории

Смотрите также

Новое и интересное