Чому б не пофарбувати стіну синій до стелі?

Нещодавно я думав, що ручне фарбування - виснажена робота. Чи можна це зробити самостійно, і навіть повністю незадоволений ремонтом справи?

Є багато ідей, які перетворять стіни в будинку чарівним способом. Дуже мало зусиль витрачається, і результат схожий на казку. Одна з яскравих ідей. градієнта Стиль Омбре. Побачити це!

Фарбування стін в квартирі Вам буде потрібно
  • художник
  • щітка
  • м'яка
  • наклейка
  • 3 відро з фарбою різних тонів


Приблизний набір матеріалів для фарбування стін в техніці омбре. Ось що ви можете дізнатися з цих азіаток!

Процес роботи
  1. Перший крок - витирати стіни з пилу і пасти паперової стрічки на тих місцях, які не потрібно фарбувати, наприклад, дверні обшивки.


  2. Ми залишаємо білий поверх, пофарбуємо стіну одним з відтінків основного тону, найлегші.
    , Україна

  3. Змішайте білу фарбу з основним тоном, щоб отримати відтінки різного ступеня насиченості.


  4. Розділіть стіну на 4 частини візуально. Нижня частина покривається найтемнішим відтінком.


  5. Найскладніше зробити переходи між відтінками фарби неприпустимо і акуратними. Але за допомогою легких рухів ролика це легко зробити, не боятися!




Ось як відбувається чудова трансформація стіни! Я хотів би мати таку стіну в фіолетових тонах. Настав час, і я буду виконувати мій сон.

про:blank

Натхнення приклади
  1. Я думаю, що цей номер є...


  2. Як ніжний!
    721680

  3. Для тих, хто не боїться сміливих експериментів з кольором.


  4. Небесні відтінки...


  5. Колір пляшки Noble.


  6. Змішайте деякі квіти? Чому


  7. Соковита і яскрава!




Головна - місце, де душа відпочиває. Я сподіваюся, що вам сподобалося ці ідеї і дотик краси самих звичайних стін. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Покажіть ваші друзі, які картини омбре.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное