Це те, що ви не можете зробити на чистий четвер.

У Чистому четвері відбувся останній вечерь, під час якого Юдас Іскайот зрадив Христа. Ісус знав, що це станеться, але він був однаковим для всіх Апостолів і не покаже його погляд. Він промив ноги своїх учням, показує, що примхливість віруючих повинна бути необмеженою.

779582р.



ДепозитФотогалерея

Що робити на Чистому четвер 5 квітня – Великий четвер 2018 року Ми потребуємо чистого четверга. бути очищеною фізичною і духовно, і для того, щоб зробити Ваш будинок для того, щоб.

Важливо прокидати якомога раніше. Якщо ви вимити в цей час, ви будете змивати не тільки гріхи, але і людські заздрості, погані думки, все, що накопичилося протягом поганого року. Також потрібно взяти ванну або душ.





ДепозитФотогалерея

Суть Чистого четвера Пам'ятайте земні страждання Христа. Важливо не тільки вимити тіло і очистити будинок, важливо відновити порядок в своїх думках.

Все в цей день повинно відбуватися правильно і логічно: перші процедури очищення води для тіла, після чого прибирання будинку і тільки після чого смачна їжа в чистому кухні.





ДепозитФотогалерея

У хорошому четвері немає засобів. не запозичені грошіДайте щось від дому. Краще підрахувати все в сім'ї 3 рази. Якщо ви це робите, ви будете в будинку для відпочинку року.

Не можна лушпити, нерви, кварель з близькими. Навпаки варто приєднуватися до сил для ретельного очищення житла - тоді миро і благополуччя зацарять в сім'ї.





ДепозитФотогалерея

Дуже важливо вчасно впоратися з прибиранням в цей день, адже в наступні 6 днів це неможливе. Це попередній день, до-Easter днів! Вийняти всі бруди накопичуються на зиму, промивають вікна, очищають все, що потрібно встигнути довго. Ці речі потрібно зробити в четвер, а потім ваш будинок буде борошнистим.





ДепозитФотогалерея

Події останнього цуценя пам’ятають під час кожної літургії (платно) протягом року. Так значним є цей день... Молитва, складена Джоном Христостом, прочитається до причастя.

«Чи не скажеш твоїй таємний вечір, О Сина Божого, точитель мене: нехай ми не скажемо твоїй таємницю твого ворога, а не даю тобі поцілунок, як Юдас, але як роббер я зізнаю тебе: пам'ятаю мене, Господи, у Царстві. й

про:blank

Важливо пам'ятати ваші гріхи, щоб не зробити їх знову. Чистий четвер - це чудове свято, проведіть його чистими думками і легким серцем!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное