Вам просто потрібно просвердлити отвір в пластику. Ось де був сюрприз!

Я кохаю ці шоколадні яйця як дитина. А фігури були настільки милі, і солодкий сувенір був дано тільки з особливих випадків. Тепер батьки мають набагато більше можливостей, ніж у далеких 90-х роках.

Ідеї представлені для дорослих, не для дітей! Невпевненість тріумфує, виявляв надсклад жовтих пластикових капсул. Я знаюсь про першу ідею!





Ремесла від Kinder Surprise Практичні ідеї
  1. У пластиковій яєчці зручно носити навушники. Вони не будуть плутати, а також будуть захищені від вологи, запечена упаковка!
    р.

  2. Вам просто потрібно просвердлити отвори в дивному контейнері, а резервуар для зберігання зубних трубок готовий!
    р.

  3. Чудова порада туристів! Якщо ви відрізаєте терку з боку сітчастої коробки і вставте всередину пластикового яйця, ви отримаєте водонепроникну коробку. Поставити матч всередині і йти кемпінгу!


  4. У нижній частині капсули ми робимо отвір дрилем.


    Я отримав Чоп-Чоп, готовий! У разі, якщо куб вирішив залишити делікатність пізніше: цукерка буде чекати хворого в стерильний середовищі без волосся і пилу. Kinder Surprise Яйця ремесла Не сумнівайтесь!
    859573 р.

  5. Ми робимо більший отвір ...


    Корпус зубної щітки готовий! Це реальна річ.


  6. Крихітні отвори можна зробити голкою. В результаті виходить яскрава соло або перцева ягода, яку зручно взяти з собою на пікнік!
    р.

  7. Наклеювання заточувача всередині капсули і виготовлення отвору, що дорівнює діаметру олівця знизу, ви зробите заточування тирсиною коробкою! Ось що можна зробити з дитиною.




Вироби з Kinder Surprise своїми руками Дуже смачний в домашніх умовах! Але самі капсули знаходять, їх зручно зберігати спеції, намистини, намистини, різні трюфелі, які можна легко загубити...

про:blank

Шоколадні яйця з іграшками всередині захваті діти і дорослі з 1972 року. Щоб отримати власний сюрприз, вам не доведеться чекати кожного сьомого яйця. Для роботи своїми руками досить просто!





Якщо ви захоплені цими ідеями, покажіть їх коханим. Ми робимо хорошу роботу і допомагаємо навколишньому середовищу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное