Я не можу дізнатися мій будинок зараз! І все через них...

Пляшки з пивом, молоком, содою, мінеральною або вуглецевою водою - на всіх з них ми бачимо металеві та пластикові чохли - Морські кришки! Вони, здається, неспроможні до нас, і вкладають з використаної пляшки.

Навички людини безмежні! Ви можете дізнатися про всі численні можливості цих, здавалося б, непотрібні речі. Після всього, якщо ви включите фантазію, то ви можете зробити їх дуже корисними в господарстві і надкреативних речей. А іноді не варто відкинути те, що на перший погляд здається сміттям.





Редакція "Чи просто!" Я приготував 16 розумних способів для вас. Увійти від старих пляшок. Після того, як шукаю ці ідеї, я попросив всіх, хто знав, щоб зібрати ковпаки для мене.

Вироби з пляшок
  1. Квіти.
    Такі квіти стануть родзинкою будь-якого саду або навіть інтер'єру, незалежно від сезону. Вам буде потрібно: 7 чохлів, відділення і водонепроникний клей. Фіксуйте їх разом, утворюючи суцвіття у вигляді ромашки, з'єднайте з гілкою і «рослиною» квіткою на клумбі, під дерево або уздовж доріжки. Для краси можна пофарбувати акриловими фарбами.




  2. Хангінг дзвони
    Зібравши колекцію кришок пляшки, можна створити барвистий дзвіночок, який створить цікаві мелодії, в залежності від напрямку вітру.


  3. Креативний лоток
    Чудовий спосіб прикрасити лоток своїми руками. Він стане не тільки корисним побутовим елементом, але і оригінальним подарунком коханню пива і футболу.
    р.

  4. Кухонний фартух
    Дуже сподобалося цю ідею. Я не чекав бачити таке рішення! Оригінально, функціонально і головне, може дати робочу площу нотку ретро стилю.


  5. Лампи
    Від білих пластикових пристаней можна зібрати стелю для лампи, наприклад, для веранди. Кольори підходять для обробки садового столу.
    Б

  6. Свічки.
    Ці милі маленькі свічки додадуть краси романтичному вечерю, весілля або кавовий столик.


  7. Декоративний вінок
    Якщо ви вже маєте вражаючу колекцію шапок, ви можете вибрати їх за кольором і створити милий аксесуар для вхідних дверей.


  8. Сережки
    Пляшкові сережки будуть чудовим доповненням до колекції ювелірних виробів, а також цікавим подарунком для друзів!


  9. лаціна
    Я надихнув цю ідею! За допомогою ланцюга можна створити оригінальний намисто. Влітку з джинсовим нарядом і кросівки будуть виглядати дуже стильно.


  10. Сад стілець
    Досить міцні садові меблі будуть виготовлені з вольфраму на товстих підкладках. Основа таких меблів - наприклад, металева рама від витоку стілець.


  11. бенч
    Орнамент різнокольорових покривів може прикрасити садовий стіл або лавку.


  12. Гарячі стенди
    Прикрасити і одночасно захистити стільницю такими унікальними стендами. Ідеальний подарунок друзям, які люблять пити чай і каву.
    р.

  13. Організатор
    Як створити ювелірні вироби своїми руками? Зробіть свою роботу простіше, зробивши зручний організатор. Це так просто!


  14. Новорічні прикраси
    Ну, це не те, що найпривабливіший додаток до вашої колекції іграшок з ялинки?
    , Україна

  15. Забронювати
    Чи є ви avid зчитувач? Тоді ця ідея для вас! З цієї закладки ви ніколи не забудете, де ви припинили читання.


  16. Яскравий декор
    Ви можете легко зробити це з вашими дітьми. Просто пофарбуйте ковпачки яскравими квітами, вибравши цікавий мотив і прикрасить такими декоративними іконками: стільниця, листівка або подарункова коробка. Все залежить від підходу і фантазії!




Тепер ви бачите, які цікаві, незвичайні і іноді блискучі речі виходять з кришок старих пляшок. Замість того, щоб кинути їх у сміття і донести до коли-небудь зростаючої кількості полігонів, намагатися зібрати їх і відновити їх для творчих проектів, щоб прикрасити і полегшити життя.

Поділіться цією цікавою та корисною інформацією з друзями. А якщо ви вже спробували створити щось схоже на це, ми будемо раді бачити ваш коментар або фото!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное