Ось чому я не хочу дітей! Я ніколи не хочу.

Одного разу я їзда в відсіку з молодою жінкою і її дитиною. Я шукав цю вичерпну маму і її кричуща дитина і я знав, що я не хочу дітей, період! Мої думки про материнство керують мене.

Багато родичів і знайомих перепрошують мене за самопочуття і стерти мене з порадами, а батьки просто промені для онуків. Я вирішив боротися з цим спірним питанням. Одна з найважливіших соціальних питань щодо порядку денного: чому деякі люди не хочуть мати дітей?





Сім'я без дітей 8 причин
  1. Відсутність материнської інстинкту
    Варто визнати, що деякі жінки не прокидаються навіть після 30! Не можна сказати, що такі люди подають дітям і згубляться при вагітності. Вони просто відчувають себе щасливими і повними без спадкоємців.
  2. Навігація
    Психологи стверджують, що бажання мати дітей прокинутися в усіх дівчат після статевих губ. Чудово, це так інстинктивно, що він не очищається, якщо не реалізовано. У віці від 25 років жінка вважає, що вона ніколи не хоче стати матір'ю.



  3. Фінансові проблеми
    Це найпопулярніший аргумент. Коли ви ледь зробите кінці, питання про дитину зникне, тому що медицина, здорове харчування і хороші дитячі речі тепер дорогі. Молода пара розуміють, що вони не тягнеться дитини, і коли вони досягають успіху, вони вже вигорають і просто не хочуть змінити своє життя.
  4. Безпліддя
    Дуже часто за небажанням дати народження і голосні заяви приховує фізичну нездатність. Подруга говорить, що мати, безумовно, не для неї, а потім виходить, що вона була оброблена для безпліддя протягом декількох років. 57р.



  5. Жорстке дитинство
    Якщо дівчина не працювала зрілі Або батько, небажання дитини є прямим наслідком дитячої травми. В результаті утворюється негативний вигляд материнства в цілому.
  6. Зброя відповідальності
    Серед жінок є такі немовляти, які роль матері для них просто чудово. Для них важливо залишатися маленькими дівчатами, які примхують всіх образів. Такі особи не готові приймати рішення, приймати відповідальність за дії та вирішення проблем.



  7. Невірний чоловік.
    Часом, що дає материнство, приходить до цього. Не хочу бути покинутими, нехай тільки покинутий з дитиною в руках.
  8. Груша відродження
    Сковорода навколо цієї події не без причини. Причиною цього може бути погана спадковість, захворювання, слабке тіло. А також один з найбільш поширених аргументів - зміна зовнішнього вигляду і фігури. постпартумй Будь-яка жінка має такі страхи, і не всі готові взяти ризики.





Поділіться думками про це. Ви думаєте, що жінка повинна народитися, або ви погоджуєтесь, що це особиста справа?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное