Яблука без яєць, 30 штук їсти на півгодини

З приходом холодної погоди я хочу поперчити себе і близьких з домашніми випічкою частіше. Але в той же час немає бажання стояти на пластині надовго. Тоді я отримую допомогу від швидкого та перевіреного рецепту Ukrainian Food blogger Lilia Zvit. Нещодавно кулінарний майстер показав, як зробити аромат яблуко-боксй Завоював мене своєю простотою, запрошуючи аромат і ніжний смак. Я впевнений, що вам подобається!



Конвертувати з яблуками можна різними способами. І це стосується самої тесту і фруктової начинки. Лілія Звіт пропонує виготовлення пісочного тіста на основі сметани і масла. Потім випікання виходить дуже ніжним і м'яким. Ідеальний чайний ласощі!

Тест інгредієнти
  • 330 г пшеничного борошна
  • 200г вершкове масло
  • 140 г сметани з вмістом жиру 15%


Наповнення інгредієнтів
  • 5-6 яблук
  • 120г цукру
  • 20г Смоліна
  • Кориця


Підготовка
  1. Перш за все, давайте плодові начинки. Очистити яблука від шкірки і вирізати невеликим кубом. Помістіть їх в сухій сковороді, додайте цукор і перемішайте. Каркаси яблука на невеликому вогні до тих пір, поки вони стають м'якими і всі зайві рідкі випаровування. р.



  2. Додайте манну до готових яблук. Необхідно, щоб начинка була більш товстою і не пливла з конвертів. Також додайте корицю за смаком. Перемішайте все ретельно і зніміть каструлю з плити.
  3. Для тіста натерти охолоджене масло, нарізати кубом, з пшеничного борошна. Потім додайте в борошняну кришку сметану і перемішайте тісто. Це зручно зробити за допомогою харчового процесора, але вручну він виявиться просто так само. Тісто не потрібно довго перемішати. Як тільки він починає збиратися в одному груді, все готове.



  4. Помістіть тісто в харчовій плівці і відправте в холодильник не менше 30-60 хвилин на відпочинок. Але це не обов'язковий етап приготуванні страви.
  5. Готове тісто в прямокутник близько 2-3 мм товщини. З часом посипати борошно зверху, щоб вона не прилипала. Виріжте краю тесту, утворюючи навіть прямокутник. Потім вирізати однакові квадрати з тесту. Лілія Zvit робить заготовки розміром 8 до 8 см.
  6. В середині кожного квадрата помістіть трохи охолоджену начинку. Розгорніть протилежні краї кожного квадрата, утворюючи конверт.
  7. Поставте всі заготовки на сковороді, покриті пергаментом, і запікайте їх близько 30-40 хвилин при 170 градусах тепла. Перетворює необхідність отримання гарного обсмаження. Прикрасьте готову пасту з цукровою пудрою. Безкоштовно!





Конвертує з яблуками: редакційна консультація Я починаю з недобрих порад. Коли ви очистите яблука, не відкинути шкірку. Що можна зробити з ним, я недавно докладно в статті про яблуні шкіри. Ви знайдете корисний матеріал за посиланням.



Замість яблук, інших фруктів можна використовувати як начинка. Наприклад, сезонні груші або гарбуз. Головне, щоб начинка була товстою і не розширилася в тісто. Ви також можете експериментувати і покласти шматок банана і шоколаду в конверті. Ми будемо раді!

Конвертує з яблуками також можна приготувати з прошарового тіста. Якщо немає часу, просто купуйте таке тісто в магазині, і виконайте все інше за принципом сьогоднішніх рецептів. Перед випіканням заготовку можна змащувати збитим яйцем або просто молоком.



Такпросто Часто конверти готують з сирого тіста. Цей рецепт поділився своїм колегою Анастасія Чубар. На каналі відомого продовольчого блогера Ольга Матвій, рецепти якого ми в редакційному офісі теж любимо.

Якщо ви готуєте конверти з яблуками за рецептом Лілії Звіт, обов'язково поділіться враженнями в коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное