Вагітним працівникам запрошують, чому я не віддаю народженню, після всієї сім'ї

Якщо ви запрошували принаймні один раз у житті, коли діти вже там, напевно, подумайте про це. День народженняй Для багатьох ця тема є дійсно болючою, тому що люди люблять потрапити в інші життя людей з їх бездіяльність. Але іноді тема материнства залишається закритою через особисті стосунки. Це сталося в житті Маша, героїні нашої нової історії.



Peels Жінка Was Hesitant Для Отримати Вагітна Оскільки Вона Думка Її Чоловік Didt Але в реальності вона виявилася дуже різними. Чому історія Марія закінчила розлучення, читайте далі в статті.

Я одружився з чітким розумінням: Я хочу бути матір'ю. Я не хочу поспішати в материнство. Я знав, щоб побудувати успішну кар'єру, повернувшись на ноги, а потім подумав про дітей.

Я завжди думав, що мій чоловік думав те ж саме. Поговорили кілька разів про дітей. І я думав Паша був великим батьком. Але він також був відсутнім на добу на роботі. Ми працюємо як для нас, так і для нас.

125062

Через кілька років ми змогли купити квартиру. Тоді там був автомобіль, але діти ще там. У цей час всі колеги мали дитину. Наша компанія дуже лояльна до цього, тому дівчата мали можливість працювати з дому.

Що мені занурилося? Мій чоловік запитав мене, коли я маю дітей, бо я був одружений. Ці питання завжди піднімуть мене. Чи існують правила для пологів? Я не розумію, чому люди говорять про це на обличчі. Хто знає, я не можу вагітнати!



У будь-який час тема материнства ламається в життя і не залишала його дуже довго. Я борюся, не знаю, коли мій чоловік і я повинен нарешті отримати з цього питання. І кожен раз я шукав в Паша, я не бачив його готовий. Він завжди працював.

Як минулий рік, наші стосунки з чоловіком стали досить холодними. Він зникав більше і більше на роботі, і я кусила себе не будучи мамою. Я зрозумів, що Паша і я припинив розмову.

Продовжити і зникнути у вихідні дні. Звісно, я почав підозрювати, що він мав когось на боці. Я був морально готовий до цього. Ви можете сказати, що я зловив його червоною рукою. Я хочу, щоб він почув себе добре. Я пішов в офіс і приніс йому обід.



Паша не думав, що це можливо. Він сидить в офісі, і його секретар був затишним на його ляпасі. Подумайте про це! Чому він падає на це мало? Момент тиші заміняв мій удар. Я помітив, що ця дівчина була округлою.

Моя людина не просто спінінг шура на боці. Він збив його кохану і не поспішав сказати мені. Ми поговорили довго, що вночі. Я хочу знати, чому він зробив це. Чому я не можу бути матір'ю?



Pasha - сказав він довго спробував сказати, що він хотів дитину. Я купив сімейний автомобіль і почав шукати речі для дитячої кімнати. І сказав він, тільки побудував кар'єру і поховав у хмарах. Ось як я раптом дізнався, що чоловіча неоднорідність і чоловіча невірність. Мій чоловік божевільний бути тато. Все, що він хотів!

Шановні друзі! Всі труднощі надходять від тиші. Якщо Маша звернулася до свого чоловіка, і він не спійманий, вони були щасливими батьками. Інтимації в таких ситуаціях просто неприпустимо.

р.

Тим не менш, це обов'язково стане хорошим життєвим уроком для героїні. По-перше, вона позбавлялася від чоловіка, який вибрав невідповідність як найкращого рішення для всіх проблем. По-друге, тепер Маша не буде кроку на одній граблі. Я впевнений, що вона зможе знайти гідний життєвий партнер, який хоче бути батьком своєї дитини.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное