Історія в'язкої дочки-в-прави, які не хочуть дати їй маму-взагалі ключі до дачі

Не всі наші хороші наміри оцінені. Здавалося б, що ми вчиняємо благородно і неспроможно, але адресат нашого імпульсу залишається незадоволеним. Що відбулося в нашій історії сьогодні. Будинок в селі викликало кварель в сім'ї.



Редакція "Сайт" Він поділяє цю історію з вами. Ми залишаємо за собою дії героїв на вашу справедливу пробну версію.

Моя донька-в-права нещодавно успадкувала невелика спадщина від її бабуся. Гроші невеликі, звичайно, не можна купити квартиру. Але все ж потік грошей в сім'ю. Діти довго думали про те, як краще використовувати ці гроші. Вони вирішили купити будинок поза містом. Я підтримав своє рішення. А даха красива. Ви можете піти там, щоб відпочити. Вони будуть мати дитину, і це корисно для свіжого повітря.



Вони придумали, що вони могли дозволити собі. У с. Що сказати, стан сайту залишає бажати кращого. У будинку багато ярусів. На сайті необхідно порізати кущі і розм'якшити стару обшивку. В цілому, є більше роботи. Але хто зробить це незнімним. Дочка-в-завдяки, і син не виходить з міста.



Тоді я мав ідею допомогти дітям. Я мріяв будинок в країні все життя. Після того, як мій чоловік помер, я хотів залишити місто. Бетонні стінки кладуть тиск на мене. Я навіть думав про покупку котеджу, але я не можу зібрати гроші. Так я думав, що я можу піти в дитячий котедж, допомогти з прибиранням.

Не буде важко для мене, щоб сортувати сміття і очищати дільницю. З важкою роботою мій син може допомогти. Що б зробити будинок трохи в порядку. Я вже зробив плани. Я вирішив поділитися з сином.

163482

Мій син не відреагував занадто щасливо до моєї пропозиції. Він сказав: «Мом, це будинок Олі, потрібно попросити її». Я не схожий на це прямо. Що таке її дача, якщо вони сім'я? Але я все ж вирішив зателефонувати мій дочку і попросити у людини. Вона відмовилася. Не даючи мені ключі будинку.

Щоб бути чесною, це дійсно болить мене. Вона просто не розуміє, що з дитиною в руках вона сама на що дачі нічого не робити. А син не зійде на себе. Здається, що вони не поспішають нічого робити. Чому ви купуєте це?



Я не розумію, чому вона не допоможе мені, якщо я пропоную. Я не претендую майно, я просто вирішив підтримати їх. Я не тягарю, я хотів би душу, і допомогти дітям. Я не знаю, як переконувати їх.



Ми вважаємо, що героїні нашої історії, якось передчасно встановлюють плани. Попитати про те, що діти планують робити з майном. І так вона вперше влаштовує плани, а потім розчаровує через відмову. Будинок в с. для жінки може бути вихідним, але дочка-в-завдання має інші плани. Мати-в-одному повинні спробувати зрозуміти свою дочку-в-одному. Хоча Ольга не повинна відреагувати настільки різко до матері чоловіка. Нехай вони повинні говорити спокійно.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное