Моя мати-на-правила мене, що виділяється з лікарні, вона все ще лікує.

Після виписки з лікарні, будь-які нові мами просто хочуть відпочивати. Ви повинні приїхати до ваших почуттів і почати адаптуватися до нової реальності, що має дитину. Тетяна захотіла її родині не турбувати її. Але її матері-в-праві вирішили, що вона знала краще, ніж її дочка-взагалі. Поява дитини в сім'ї призвело до серйозних скандалів. Чому це відбулося, читайте далі в статті.

163428.

Після виписки з лікарні мій чоловік і я планував вагітність протягом тривалого часу, готуючи його серйозно. І коли я нарешті побачила викопані дві смужки на тесті, я захочився щастям з чоловіком. Я почав уявитись на майбутнє життя, наша дитина або дитина. Все було чудово, доки мій мама вчинив у мрії.



Вона почала навчати мене, як харчуватися під час вагітності, що робити, і навіть як одягатися. Я завжди ввічливо відмовлявся від своїх порад, кажучи, це мій досвід і я буду жити це мій шлях. І Аліна Михайловна завжди змащена під ніс, що я нічого не розумію.

Однак, в певній точці, мій мама заспокоївся і впав за мною. Як відомо пізніше вона накопичила всю свою силу, щоб розпочати підготовку до народження свого онука. Моя людина і я кілька місяців до дня народження розповіла Аліна Михайлівна, що після виписки з лікарні, щоб побачити ніколи не хочеться.

р.

Ми не хочемо організувати свято і зателефонувати всім родичам. Я збираюся мати, щоб мати свої почуття, звикли до мого нового статусу. Мій чоловік, теж, звичайно. Тим не менш, він буде присутній на пологах.



Але мій мама-в-завдяки просто хвалюється. Все буде добре, ви просто повинні довіряти її. Ми любимо її вгору. І коли я вже дали народження, мій мама-в-право почав запитати сина про день розряду. Я наполягав, що він сказав їй неправильну дату. Я просто не хочу зустріти натовп родичів на в'їзді до лікарні. Я хотів миру і спокій. Не заслугуйте?

В цілому мій чоловік слухав мене і зв'язався з матір'ю. Ми отримали додому в п'ятницю і мій мама-в-право сказав, що це було субота. Я пам'ятаю, що кричить в телефоні. Аліна Михайловна називає ранок і ведеться в неправильному голосі, який ми руйнували весь відпочинок. Чи можна ви уявити?

р.

Вона замовляє торт, і купила кульки, і варила пучок страв, щоб оформити бенкет ввечері. І найголовніше, її мама вже запрошувала всіх, щоб відсвяткувати в будинку ввечері. Коли я сказав, що я не мав влади спілкуватися з ким-небудь, вона почала повторюватися. Я не був єдиним, хто мав дитину, нічого страшного. Не вчора.

Уявіть шок, що я був. І тоді мама-в-право сказав, що вона бажала бачити її онука якомога швидше. Я не можу стояти, і сказав їй все, що я думав. Для нас, коли і з ким відсвяткувати. Тексти пісень, а це означає: І що вона буде бачити її онука, коли мій чоловік і я дав її відвідати нас. Ми не будемо брати нашу дитину в будь-який час, нехай тільки святкує його народження з натовпом родичів, багато хто з яких я навіть не спілкуюся з.



З тих пір, як це було 2 місяці, і мати-в-право все ще мучить. Її чоловік викликає її практично щодня. Ми запросили її відвідати більше одного разу. Тексти пісень, а це означає: І вона не приходять, вона каже, що ми пошкодили її багато. Ми не цінуємо її.

Я не маю бажання маніпулювати. Я не хочу, щоб прийти і побачити мій онук. вона доросла. Зустрінемо з власними тарганами в голову. Я маю право?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Люди старшого покоління іноді думають, що вони завжди вірні в все, тому що вони мають більше досвіду. Але в наш час це не більше аргументу. Не дивно, що вони не сходяться в закордонний монастир з власним чартером. Аліна Михайлівна повинна поважати думку та рішення її сина та дочки. Я не відмив їх для боротьби. А ти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное