Новорічні страви, які не переносять на стіл

За Східним календарем 2023 року буде рік Чорної водоростей. Щоб записати його, відсвяткувати Новий рік слід в колі найближчих людей. У цьому випадку стіл на рік кролика слід заздалегідь продумати, а до найменшої деталі!

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть, що харчування Вода кролик напередодні Нового року. Для того, щоб скуштувати чудовий кролик, забути про пальто. М'ясо заборонено, інакше це буде катастрофою!



Стіл на рік кролика кролика - це трав'яна тварина, що означає, що якщо ви Ви хочете порадувати йогоОсновні страви новорічного столу повинні бути вегетаріанськими. Приготувати багато овочів, вони принесуть всі будинки і гості тільки користь. Ну, якщо ви хочете пощастити в новому році, обов'язково включіть капусту і моркву в новорічному меню.

р.

Овочеві закуски будуть улюбленими з вашого столу, особливо якщо вони знаходяться в них. буде морква - улюблене лікування кролика. Морква в корейці, салати з морквою, квашеною капустою і тушкованою капустою - це те, що необхідно включити в святкове меню. Також яблука не буде зайвим. До речі, з'являються дуже цікаві і нетривіальні салати.

Але про кролика або кролика не можна говорити. Цей смачний м'ясо дієти краще залишити для інших свят, замінюючи його смачними стравами з інших м'ясних м'яса або риби.

Р

Переконайтеся, що у вас є всі зелені (крім солодощів). Зелені зелені не тільки корисні, але і дуже красиві. Салати можна варити без м'яса, замінюючи їх, наприклад, з грибами або морепродуктами.

Не рекомендується робити салати у вигляді кролика, так як майбутній власник не сподобається. Бажано надати їм форму п'яти, кошика та інші подібні речі.



Яна Новорічний стіл Не пропустіть на ласощі (якщо це можливо), і подавайте їх у вигляді бутербродів. Брюкети з червоною ікрою або рибою прикрасить будь-який святковий стіл.

Я також хочу нагадувати, що кролики досить вибіркові в їх їжі і віддають перевагу красивому, не зіпсовані продукти без різкого запаху. З цього випливає, що не потрібно дуже насичені святкові страви з пряними приправами і часником.

19909132р.

З меню також виключені м'ясні продукти. Ковбаски, ковбаски, пасти, в яких міститься яловиче м'ясо. Надзвичайно жирова свинина також повинна бути обмежена. Як працює керма.

Для того, щоб супроводжувати удачу і благословення Вода кролика, слід відмовитися від страв на основі желе. І не забудьте переконатися, що є цукерки і торти на новорічному столі. Рабин любить спробувати щось схоже.



Випи на столі повинні бути натуральними. Віддайте перевагу міцним домашнім напоям, витриманим в бочках, домашніх компотах і соках власного приготування. Тим Я люблю хост року. свіжоморожений морква або апельсиновий сік. У налаштування таблиці слід використовувати сині, чорні кольори та золоті акценти.



Я також рекомендую вам дізнатися, хто астрологер обіцяє щастя 2023 року. Хто б подумав...



Як ви можете бачити, вимагати. Головна Він диктує свої умови. Я вже думав про морквяний пиріг і багато рибних страв, так як це ще рік кота. Ви вже почали планувати таблицю на рік Кролик або ви думаєте, що це занадто рано?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное