Я приніс додому обігрівач, який працює без електрики, я не боїться взимку

Нагрівач без електрики є реальним пошуком і wand-rescue шемале в холодну пору року. Я пам'ятаю, коли я був дитиною, вогники часто відключалися взимку і мені довелося навчатися під свічкою. Я пам'ятаю, як холодно це було в домашніх умовах.

У мене є індивідуальне опалення, і відключення вогнів також загрожує відключення тепла. Хоча централізоване опалення також не сподівається, тому що без додаткових нагрівачів з ним в домашніх умовах без теплих шкарпеток і двох в'язаних светрів - ні.

Р

Нагрівач без електрики приніс додому підігрівач на тиждень тому.роботи без електрикий Я не боїться взимку зараз! Сьогодні видання. "Сайт" поділиться вибором обігрівачів, робота яких не впливає на відсутність світла. Літо взимку!

Керозинові обігрівачі підходять для обігріву вулиці в умовах кемпінгу (теплення намету), а для будинку, котеджу або котеджу. Вони відмінно поєднуються з площею 18-20 кв.м.

Очищений кепоцин підходить як паливо. Найбільша перевага такого освітлювача висока економічнаВитрата палива не більше чотирьох літрів на годину! Також використовується для приготування їжі - для цього він оснащений спеціальною зоною для лебідки.



Нагрівач з свічок і горщиків Такий обігрівач можна зробити своїми руками. З ним можна швидко створити тепло в будинку без зайвих витрат. Цей метод описаний більш докладно в статті за посиланням. До речі, температура горщиків зовні може досягати 65-70 ° С, а всередині навіть більше 250 ° С.



На столі або книжках відмінно підходять настільні (від 3 до 5 кг) і розміри. Такі розміри дозволяють відтворювати роль настільної лампи і одночасно принести шарм живого вогню і, звичайно, тепло в приміщенні. Навіть якщо це не дуже сильно.

Ви можете придбати його готовим (це виглядає дуже стильно) або самостійно з бетонного горщика, чайної свічки, скляні декоративні камені, свічники і біоетанол, які використовуються для звичайного каміна.



Вони, як гасейн, можуть використовуватися для обігріву квартири, і для приготування їжі. Часто такі нагрівачі використовуються для кемпінгу і зимової риболовлі. Зауважте, що вони продаються без газових циліндрів, вони повинні бути придбані окремо в магазинах для туристичних потреб.



Цей дивний знайдений був розроблений в штаті Каліфорнія Doyle Doss. На його думку, цей пристрій може стати незамінним у випадку відключення живлення, хоча зовні це просто інвертований горщик над свічкою. В горщику прихована особливість системи. Він складається з 3 горщиків різних діаметрів, що укладають один в інший і з'єднуються довгим металевим болтом, на якому вся пучка шайби і горіхів нанизуються, які легко дозволяють зробити отвори в звичайних горщиках. Висота приладу становить 23 сантиметри, а ширина становить близько 18 сантиметрів.

Цей обігрівач має мінус. Час обігріву приміщення становить близько 4 годин. При цьому температура в приміщенні може підніматися на 3 або навіть 4 градусів. Підігрів такого приладу може заміщати до 20 квадратних метрів, але хто запобігає їх ставити кілька.



Також для того, щоб не замерзнути вдома, можна нагрівачй Замінити її пластиковою пляшкою з гарячою водою. До речі, перед сном можна нагріти пару таких пляшок, а сон буде набагато приємніше.



Також я пропоную дізнатися, як попередньо Японські теплові будинки, в яких немає опалення. Один з країн, які можуть допомогти!



Нагрівач без електрики може значно допомогти в умовах відключення в сувору зиму. Крім таких обігрівачів, нехтуйте теплими піжами і ізольованими домашніми костюмами.

Великий спосіб. Теплий Зробити спорт або зробити коротку вправу. Якщо ви починаєте заморозити, зробіть собі гарячий чай, зробіть какао або каву. Також підготуйте будинок до настання холодної погоди: ущільнюйте вікна і двері, змініть режим пластикових вікон взимку. А на підлогу ковроліни, щоб ноги не замерзли, купуйте теплі тапочки і доставимо на трикотажні шкарпетки.

Як приготувати взимку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное