Я дізнався від нещасного випадку, що мій чоловік оплачував кредит протягом трьох років, і я був дуже розчарований.

Уявіть ситуацію. Ваше ім'я позичальник Я не сказав, що Через кілька років ви знайдете кредитну угоду і ви усвідомите, що всі ці гроші з сімейного бюджету були використані для оплати. Ти гонна змусить спусти?



Тамара знайшов себе в цій ситуації. Вона не розуміє, чому її чоловік обдурив на неї, але вона хоче дізнатися. Як дана історія закінчилася, читати далі в статті.

Останні три роки в нашій сім'ї тільки чоловік працює. Коли я віддав народженню дитини, він наполягає не поверненню до офісу до 3-го дня народження нашої дочки. Я не можу сказати, що нам було багато грошей, але загалом ми були дрібними.



Я завжди намагаюся зберегти гроші, тому що я розумію, що мій чоловік працює окремо. Я хочу, щоб повернутися до роботи і заробити гроші. Я ніколи не скаржав про бідність, але я не купила в багатства. Ми ніколи не пішли в будь-яку точку з Максимом на нашому медоні. Вони відразу почали економити гроші на квартиру. І коли вони переїхали, вони вирішили мати дитину. Вони завжди були незмінними у всьому світі.

Я довірив чоловіка сто відсотків. Від сімейного бюджету, якщо ви витрачаєте гроші на себе, то мудро. І я знаю, чому я це робив. Я мріяв, що дитина буде рости, і ми нарешті будемо йти на поїздку. Я хочу піти в море!



Але тепер я не можу уявити. Що я недавно провів перевірку документів і надійшло через деяку папку. Я знайшов кредитний договір на ім’я чоловіка.



Подарунок від мене, він позбавив кредит на велику суму грошей і в минулу пару років вдалося відшкодити його. Я перевірив всі дати, суми і був просто в ударі. Перш за все, чому б не Максим розповіли мене, що він вийшов кредит? Це так великий, теж. По-друге, чому йому потрібно стільки грошей?

Звісно, що ніч я сказав чоловіка, що нам потрібно говорити серйозно. Вона продемонструвала папку кредитного договору і вимагала пояснення. Очевидно, що Максим був дуже застарілим. Він сказав, що він отримав гроші, щоб допомогти матері. Вона стала дуже тарілкою і необхідні фінансові ресурси. В роботі необхідно багато грошей і реабілітації.



І мій чоловік не хочу сказати мені, тому що він знав, що я збираю, щоб одружитися. Ми не можемо оплатити кредит і все це. І тепер, що банк завершений, Максим сам хотів зізнатися всім мені, але просто не встиг.

Я був дуже відхилений, що Максим зробив так багато рішень без консультації. Я знаю, що багато життя батьків, але чому б не ви просто сказали мені? Я пам'ятаю, що мій мама-в-одному був дуже важко. Я відправлюсь до лікарні щодня, і я доставлю передачу. Але не скаже слово про кредит!



Своїй родині просто зберіг мене в темряві! І найцікавіше, що мама Максима здорова протягом тривалого часу. Крім того, вона навіть повернулася до роботи, але дати синові гроші не поспішає. Мій чоловік не запитує її.

Я не вірю, що Максим повинен сплатити за лікування матері. До того ж він має власну сім'ю і маленьку дитину. Весь цей час я був економним, але виявилося, що частина грошей просто пішов, щоб погашення кредиту! Я не знаю, як довірити чоловіка.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Довіра дуже важлива в будь-яких відносинах, особливо коли мова йде про шлюб і сім'ю. Максим не лікував дружині. Лиття часто є причиною розлучення. Хто знає, можливо, Тамара буде думати про це? Хочу вірити, що жінка виявить силу прощення коханої людини. Але ця історія повинна навчати дружин не лежати один одному. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное