Ресурсна господиня показали, як очистити стару сковороду натрію, швидкий спосіб

Сьогодні ми будемо говорити про біль. Цікаво. Як видалити часник з каструлі і каструлій Просто одна невелика хитрість допоможе сказати заспокоїти один раз і для всіх навіть найстаріших бруду на стравах. Я поділю всі деталі в статті.



Як видалити нагар Нагар більш властивий панелям минулого покоління. Але мій мама все ще використовує їх. Тим не менш, вона не завжди вдається позбутися від глухих забруднень на них. Я недавно дізнався, як це зробити вдома без проблем.

Виявилося, що можна зняти витриману совку з сковорідок і сковорідок за допомогою звичайного посудомийна машинай Але розчин не просто покласти брудні страви в цьому марвелі технології. Я боїться, що не допоможе в цьому випадку.

, Україна

Але сама мийка таблетка в тандемі з брухтом і великим горщиком для приготування їжі допоможе ще більше! Процес прання дуже простий. Вам необхідно залити каструлю водою, покласти брудну каструлю і посудомийну машину.

Будьте обережні: 1 літр води зажадає 1 миючий засіб. Так ви повинні провести кілька таблеток одночасно. Однак результат у вигляді чистої каструлі обов'язково варто.

1635540

Далі просто покласти каструлю на вогонь і відварити її в каструлі за 1 годину. Так як ми працюємо з хімією, радимо відкрити всі кухонні вікна широкі і не бути в приміщенні в цей час.

При проходженні години ретельно знімайте сковороду і опрацьовуйте всі поверхні брухтом. Дуже важливо це зробити, поки страви ще спекотні. Таким чином, будьте впевнені в тому, щоб носити рукавички і бути обережними, інакше ви ризикуєте спалювати. Зручно тримати каструлю за допомогою ручки. Буває, що в один раз абсолютно весь одяг не йде. Потім каструлю можна трохи переварити.

Якщо ви не приваблюєте перспективою приготування каструлі протягом години разом з таблеток посудомийної машини, є інші способи. Детальніше, щоб говорити. Наприклад, ви можете самі поводитися з добрим оцтом і содою. Ось як працює. Просто залийте соду на поверхні, залийте оцтом і запустіть розтирання забруднення жорсткою губкою.



Найімовірніше, вам доведеться зануритися на сковороду, щоб повністю очистити її від натрію. Але цей метод допоможе вам досягти бажаного результату. Також з мила відмінно допомагає господарське мило. Але ця хитрість актуальна, якщо забруднення всередині пана.

Мило необхідно натерти на велику тертці, покласти її в каструлю і залити водою. Потім перемішати все добре і відправити мильний розчин на вогонь не менше 20 хвилин. Потім досить видалити залишки бруду м'якою губкою і мити каструлю під водою.



Такий же принцип використовується для приготування розчину соди. А також з брудом відмінно справляється з активованим вугіллям. Крім того, він також бюджетний! Засіб необхідно подрібнити і покласти на спати в сковороді або сковороді на 40 хвилин. Потім залити вугілля водою і покласти посуд на вогонь. Готуйте суміш ще 20 хвилин, а потім просто промийте каструлю звичним способом для вас.

Всі ці способи хороші. Але пам'ятайте, що будь-які засоби з абразивними частинками не можна використовувати для очищення страв Teflon. В цілому будь-які жорсткі губки і порошки заборонені, якщо ми маємо справу з непристойним покриттям.



І для того, щоб не пустити мене з усім цим, радимо Вам подбати про будь-які нові страви, які з'являються в вашому домі. Краще запобігти виникненню проблеми, ніж боротися зі своїми наслідками. Але якщо ваша мама або бабуся дав вам стару чавунну сковороду, не соромтеся використовувати наші трюки, щоб мити її. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное