Бариста відроджена, що гарбуз не кладе в гарбузове латте, пішли варити пити додому.

Це листопад, час контрасту. Здається сірий і тьмяний, але листя дерев так далеко радує бульйонами кольорів. Також є час теплого і пряного напою. Мій осінній улюблений гарбуз латте. Цей напій не тільки теплий, але і Зареєструватися мускатно!

Правда, не всі знають, як приготувати його правильно. Бариста, яка працює в кав'ярні в моєму районі, скаржалася про те, що не надягаючи гарбуза в гарбузовому латте, поїхала додому, щоб зробити напій. Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як гарбуз латтей Зробіть напій відповідно до правил будинку!



гарбуз латте інгредієнти
  • 3 ст.л. запечена гарбуз
  • 1/4 ч.л. мелений імбир
  • 1/4 ч.л. меленого горіха
  • еспресо
  • 1/4 ч.л. мелених гвоздик
  • 1/4 ч.л. мелена малина
  • молоко


Підготовка
  1. Багато кавових магазинів використовують готовий гарбузовий сироп, але цей напій набагато смачніше і натуральне, якщо використовувати гарбузове пюре для нього. Улюблений сезонний апельсиновий овоч нарізати невеликими шматочками і запікати в духовці до готовності. Ви можете випікати з іншими стравами. Наприклад, для теплого салату з гарбузом або для гарбузового пирога.

    ,990 Р



  2. Готовий гарбуз з блендером шліфування до стану пюре. Або ви можете просто потерти його через сито.



  3. Зробіть каву заздалегідь.



  4. У великій музі змішайте два еспресоси, гарбузове пюре, додаємо спеції (підбиральний імбир, горіх, гвоздики і кориці). До речі, в Америці і Канаді для цього латте на продаж є суміш спецій, що називається гарбузовим Spice. Там, цей напій дуже популярний, особливо на Хеллоуїн.



  5. У окремому посуді збийте молоко капусти і залийте її в тушку. Відразу відзначимо, що приготуванні цього напою можна використовувати будь-яке молоко, але краще з кокосовим молоком.



  6. Приготувати каву, при бажанні можна шемале Або прикрасити збитими вершками. Бодибилдерши!





Я також хочу знати, чому слід додати кокосову олію до вашої кави. Це допоможе вам піднятися і дати вам можливість стати двічі продуктивністю!



Це точно випадок, коли гарбуз-привідCinnamon і блендер працюють чудесами. Гарбузовий латте є одним sip, і восени, прямо на вас. Для мене осінь 2023 неможливий без цього напою!

Ви пробували гарбузове латте? Чи приготуйте себе або замовте його в кафе?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное