Що робити для Blue Tiger Новий рік

Мій сусід назвав мене в ліси ці вихідні. Я думав, що для грибів, але виявилося, для конусів ... Олену приніс сумку з лісу, а через два дні запрошують мене відвідати. Коли я бачив результат, я зрозумів, що до тих пір, поки погода дозволи, я б зробити те ж саме.

Нещодавно став модним для створення декораторй І перше місце в списку таких ювелірних виробів займають ті, в яких використовуються натуральні матеріали. У наших щоденних життіх люди втомилися від кількості синтетичних і пластиків. Можливо, найбільш тематичний матеріал для виготовлення різдвяних виробів є конусами, адже тільки один з них викликає думки про свято.

Цедр, сосни, ялинові коні в собі вже є справжніми арт-об'єктами, створеними природою. Це дивовижний і вільний. МистецтвоВи можете навіть виглядати гламурно, якщо ви покладете в маленьку творчу думку.

Як зробити ручної роботи з журналу конусів "Сайт" У мене є 25 ідей для вас. Консерваціяй Знаючи цей трюк, ви не будете витрачати гроші на новорічний декор!

  1. Не уявляю Новий рік і будь-які свята в холодному періоді року, без свічок. Де існують свічники, є свічники. Варіанти, як зробити свічники з натуральних матеріалів, незлічених. Вентилятори виробів можуть поєднувати конуси з гілочками, кластерами яскравих ягод, дерев'яними і металевими різдвяними прикрасами, а також плодами і спеціями (липки корицею, зірочки анісу, скибочки сушених апельсинів і лимонів).





  2. Різдвяна ялинка, прикрашена такими кулонами, виглядає дійсно святково і незвично! Яскраві і барвисті бампи приваблюють око. Виріб можна зробити, маючи конус під руками, невеликі різнокольорові помпони, клейовий пістолет і шнур декоративного шнура.





  3. Конус є відмінним рішенням для виготовлення декоративних новорічних гірлянд. Вам потрібно лише підготувати більше цього природного матеріалу заздалегідь, пройшовши через найближчий лісопарк.



  4. 114562.

  5. З конусів можна зробити великі підвіски-сніжинки. Це дійсно добре, не це?





  6. Можна прикрасити люстру з конусами. Ця ідея займе більше 20 хвилин, але як можна змінити атмосферу в будинку?



  7. р.

  8. Сама незвичайна і стильна версія новорічної прикраси відбілюється конусами. Краще відбілювати соснові шишки. Для цього необхідно зануритися в баночку, залити звичайну «білу» і витримати п'ять годин, після чого добре мити і сушити в духовці при мінімальній температурі. Коли конуса сухі, вони будуть набагато легше, ніж вони з'являються відразу після видалення з баночки.





  9. р.

  10. Різдвяний вінок можна назвати самим популярним святковим декором. традиція використання різдвяних вінків була запозичена з європейців і американців, які обов'язково прикрасить передні двері до свят. Так кожен гість розуміє, що в цьому будинку вони чекають і люблять. І будинок, прикрашений таким чином, виглядає досить яскраво і красиво.





  11. р.

  12. Для творчості підходять не тільки цілі коні, але і індивідуальні ваги. Ви можете зробити їх такими незвичайними ялинками або стильною підвіскою для прикраси будинку. 25





  13. Не забудьте залучити дитину до створення святкового декору. Увімкніть звичайний люмп у маленьке різдвяне дерево буде під силу навіть тих, хто все ще йде в дитячий садок. Поверніть себе з акриловими фарбами і занурте в творчість разом - Ваш малюк обов'язково сподобається такий бесід.



  14. 8 999 р.

  15. І ідея створення такого кошика буде корисною Вам не тільки взимку, але і восени. Наповнення горщика конусів з різними фруктами можна створити справжню чашу великої кількості, яка дозволить створити атмосферу затишку в будинку, і вона буде виглядати стильно в осінній фото. р.





  16. О, які чарівні свічники! Спостереження та захоплення.




  17. Щоб створити такий чудовий склад, вам буде потрібно гарне постачання конусів, підстави для різдвяного вінка, різні фігурки з піни, комфортний каспо, електричний гірлянда і близько 6 годин вільного часу.





  18. Що про цю сніжинку-подібну ялинку іграшка? Я побачила точно ті ж самі на ялинці іграшки шоу в Нюрнбергі минулого року і був абсолютно радий з ними. Така краса можна зробити своїми руками!





Ми підготували простий, але дуже захоплюючий майстер-клас для вас - як зробити яскравий вінок на дверцятах за допомогою старих вішалка і різдвяних кульок.



Натхнувшись цими ідеями, ви не можете перенести купу зараз! Розкажіть, як підготуватися до майбутніх зимових свят, використовуючи Природні І при цьому економія на придбанні новорічних прикрас.

Красиві вироби і комфорт в будинку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное