Відносні принесені литовські зеппелліни до тесту, закопують рецептом на її ляпас

Я недавно прийшов по одному. УкраїнськаНагадуємо мені багато картоплі (в Україні вони ще називають ліжками). Я почався в Google, і виявилося, що сам Зразас також з Литви. У своїй оригінальній формі блюдо готують не з картоплі, а з м'яса. Литовська картопля називається заппеллінами. Їх можна зробити різними способами. Сьогодні Я буду ділитися один з найпростіших способів приготування цього смачного страви.



Класичні зебелини готують з суміші сирої та вареної картоплі. Ми пропонуємо трохи спрощену версію цієї страви. Саме тому нагадував мене про ліжка. У цьому рецепті картопля повинна бути варена повністю. І покласти начинку всередині не сирої, але готової. Що відбудеться, читайте далі в статті.



інгредієнти
  • 1 кг картоплі
  • 2 яйця
  • 400г фаршу вибрати з
  • 1 пакет кропу
  • 1 цибулина
  • 400г пшеничного борошна
  • 0,5 ч.л. солі
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Спочатку почистити картоплю і відварити їх до готовності. Не забудьте посолити воду першим. Зріжте готову картоплю в пюре, додайте яйця і перемішайте. Потім подрібніть кріп і додайте зелень до картоплі.



  2. Поступово вводимо борошно в суміш, помішуючи тісто після кожного доповнення. Борошно може знадобитися більше або менше. Зосередьтеся на стан вашого тесту. Варто бути таким, що він може легко ліпити зеппелліни.
  3. З готового тіста формують ковбасу. Зріжте його на ідентичні шматочки. Зробіть розмір так, щоб отримані зеппелини знаходяться навпіл долоні. Але це справа смаку: хтось любить трохи більший формат, хтось, навпаки, менший.
  4. Очистити і подрібнити цибулю. Нагріваємо рослинне масло в сковороді і обсмажуємо цибулю до золотистого. Потім додайте фарш і обсмажте його до готовності.



  5. Зробіть торти з картопляних заготовок. Поставте м'ясо начинку в середині кожного і приклейте тісто, як це варення. Потім зробіть їх в коржі. Це зеппелини.
  6. Заварити воду в сковороді і додати запельці. Приготуйте їх протягом декількох хвилин при їх поверхні. Подаємо страву з домашньою сметаною і обсмаженими кваками. Бон придаток!





РусскийУкраїнськаБеларускаяOʻzbek tiliEnglish Якщо ви хочете, щоб страви вийшли дуже смачно, використовуйте хороші сорти картоплі. Довгий лежачи в картоплі в цьому випадку, безумовно, не підходить. Спробуйте експериментувати з запеліновою начинкою. Це не тільки м'ясо, але і гриби або сир з зеленню.

Якщо ви вирішили зробити зеппелини за класичним рецептом, зловити рецепт від головної господині нашого редакційного офісу Анастасія Чубар. Вона радить працювати з картопляним тістом швидко, щоб він не повертався сірим в процесі. Естетика є важливою як смак!

(Рівне)

Настя також розповіла, як зробити традиційні гальки з м'ясною начинкою. Це всі варіації тієї ж литовської страви. Тільки технології приготування тесту і начинки відрізняються.

Якщо ви приготуєте страву за одним з наших рецептів, обов'язково поділіться враженнями в коментарях. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное