5 листопада я готую заздалегідь, щоб запам'ятати всіх своїх однодумців.

Дарина Дмитрієва Субота у 2022 р. падає 5 листопада. Це останнє меморіал субота цього року, тому його слід проводити належним чином. Що потрібно зробити на цьому важливий день для всіх віруючих, як підготуватися до неї і які квіти взяти до церковного двору, я розповідаю пізніше в статті.



Паренталь Дмитрієва Субота в 2022 році - особливий день для всіх християн. Необхідно пам'ятати всі мертві і честь їх пам'яті. Для віруючих, цей захід також важливий, тому що це остання меморіальна субота року. У 2022 році падає 5 листопада.

Парентальна субота була названа так, тому що в першу чергу в цей день вона налаштована для запам'ятовування покійних батьків. Це вважається головною молитвою всіх людей. Важливо пам'ятати наших великогабаритів, які народилися батькам. Вони також променують для своїх родичів на прямі та непрямі лінії.

524365

У своїх молитвах і молитвах люди молилися Господу за прощення своїх гріхів. І ці слова можуть бути виражені не тільки для родичів і друзів, але і для незнайомців.

Дмитрієв Субота названа на честь Великого мученика Деметріуса Солуна, день якого відсвяткується 8 листопада батьками Дімітрі. Він був молодий. Коли він став римським консулом, він почав проповідувати християнство.



Instagram / @myroslavaantoniuk Коли імператор дізнався про це, Дмитро був ув'язнений. імператор організував вуличні битви, в яких завжди виграли його воїна. Він змусив своїх християнських полонених боротися з ним. Тим не менш, за допомогою Дмитра, одна з них здатна перемогти Лею. Для цього імператор заказав виконання Дмитра. Дозени копій були потілені в тіло, як він стояв і прогулював.

Займіть довгу традицію промені для загиблих бійців у важкій битві. Це більш актуально, ніж коли-небудь!

5 листопада 2022 року двері церкви завжди відкриті для людей. Напередодні Дмитрієва в суботу, п'ятий вечір. У цей час в храмі відбудеться меморіальна літургія. У суботу вранці гості зможуть скористатися послугами готелю.

Це чудова можливість приїхати до церкви і подати спеціальні ноти з переліком імен усіх близьких, які більше не з нами. священик прочитає ці ноти під час молитви вівтарі.



Якщо ви не можете дістатися до церкви, ви можете молитися в домашніх умовах. Але дуже важливо пам'ятати імена всіх покійних, пам'ять яких ви хочете відсвяткувати. Найкраще писати свої імена на шматку паперу і скажати їх під час променування.

Також, 5 листопада, ви можете піти на церковний дворик і зняти місце вічного відпочинку близьких. священики кажуть, що це не обов'язковий ритуал. Для душі загиблого. Однак не зайвим буде йти на місце занурення ангелів, якщо ви відчуваєте, що вам потрібно.



Візьміть композицію з свіжих квітів з вами. Про те, як це зробити, я писав в окремій статті. Ви можете ознайомитися тут. Головне не довести штучні квіти до гломерійних пластин. Це поганий тон!

На Дмитрієвській суботах можна також організувати скромну меморіальну вечерю серед родичів і друзів. Допускається приготування тільки м'яких страв. Парентальна субота - це чудовий день, щоб допомогти людині або тваринам в необхідності.

Попри велику кількість традицій, пов'язаних з Дмитрієвим Суботам, найголовніше з них все ще молитва. Побачте, що Господь пробачить всіх гріхів і молиться за їхні душі.

«Лорд, почуйте наші молитви для батьків, які залишили цю землю і пішли до Царства, де вічне життя. Досягнення Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Будь ласка, пробачте всі гріхи відступають і дайте йому життя радості і щастя в Небесі. Я вів і молитися за душу раба Божого (ім'я) з вірою і надії на комфорт.



Не залиште мене самостійно в горах, допомогти мені подолати втрату. Він пробачить всі гріхи, нехай душа відпочиває і знаходить вічне життя. Я буду молитися за нього і похвалити Ваше ім'я, Господа. Для вас є наш батько, і тільки ви знаєте, коли наша остання година на землі покаже, щоб прийняти після нашої душі в Царство небес. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. назавжди. Амен.

Нехай Бог піклується про вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное