Вона була до неї вуха в боргі, вже повністю відчайдушний, але знайомий фортунний розказав мені, що можна зробити.

Життя не завжди йде. У вас є вгору і вниз. І часто ці осені супроводжуються крилом боргів, які сноуборд. Якщо ви не знаєте, як позбутися від боргу і повернутись до нормального життя. Є простий ритуал, який допоможе вам з цим.



Редакція "Сайт" Це старовинна практика, яка допоможе вам позбутися від заборгованості.

У сучасному світі постійно використовують кредити та кредити. Це загальна і дуже зручна практика. Однак не завжди можна своєчасно окупувати борги. Щоб вийти з цієї ситуації, потрібно виконати один простий ритуал.



Як і всі обряди, щоб позбутися від чогось, ця практика виконується на лебідь місяць. Будь-який може це зробити. Все, що ви повинні зробити, це забрати день, коли ніхто не буде вас турбувати. Дуже просто і можна зробити в домашніх умовах.



Зібрати свої думки. Далі беремо порожній лист і напишіть на нього суму заборгованості. Необхідно вказати всі борги, які є.

568.64

Після того, як ви повинні перейти до ванної або кухні, де є кран. Відкрийте його так, щоб вода не тікає з неї, але потопає. Поставте невелику ємність під цими крапками. Це може бути будь-яка чашка, чаша або чаша. У нижній частині контейнера покласти шматочок паперу на суму боргу.

В той час, коли вода скидається з крану і заповнює контейнер, повторюємо такі слова: «По краплину мого боргу, я важка. Не дозволяйте спати і відпочивати ні дня, ні вночі. Я покажу воду, попрошу її зібрати борг і взяти його з собою на далеку країну, на найглибшу воду. Розчинений в нескінченному стані води і відреставрував своє щастя, взявши м'ясорубку. Так що це буде!



Ви повинні повторювати ці слова до повного контейнера. Після цього вода разом з папером необхідно залити і закопати в грунт. Якщо це неможливо, то можна просто залити в туалеті. обряд над. До речі, свято Самхаїна приїжджає найближчим часом. Сорцери вважають, що цей день ідеально підходить для таких обрядів.



Незабаром після того, як речі повинні йти вгору. Ви зможете позбутися від заборгованості найближчим часом. Щоб уникнути таких ситуацій, не забудьте дотримуватися простих правил. Також важливо пам'ятати, що немає ритуалу допоможе вам нічого не зробити. Дуже важливо після того, як ритуал, щоб оперативно провести всі зусилля, щоб оперативно боротися з боргами та проблемами. Після практики вам буде набагато простіше. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное