Що поспішає попередити людство Індійський предиктор Ajay Bhambi

Невірно, але правда! Продовжити прогнози щодо майбутнього Росії. Тим не менш, це дивний, що їх автор був індійським предиктором. Ajay Bhambi відроджена в вузькі кола. Багато російських астрологів та інших експертів поважають індіанцям за свої точні прогнози. Наприклад, він сказав, що паніки буде число однієї теми до точного лютого 2022 року.

34013434

Важко сперечатися з цим, бо 24 лютого 2022 р. Росія збуджувала територію суверенної України і приніс до неї повну війну. Але це не те, що індійський прогноз. Як бачить майбутнє Росії, читайте далі в статті.

За словами чого написано в Інтернеті, Аячі Бхамбії відвідали Росію Однак він часто робить. Наприклад, у 2019 році був гість фестивалю Індії в парку Соколники.

І сказав, що до Путіна до влади, Росія переживала не найкращі часи. Але він, будучи сильним лідером і має гороскоп схожий на Росію, здатний змінити цю ситуацію для кращого. Візійні виклики російського президента дуже сміливо і впевнено. Невірно, це не так?

р.

І Ая Бхамбія сказав, що Володимир Володимирович знає, як точно відчути його супротивника. Продемонстрував, що великий період почнеться для Росії в 2022 році. «Я бачу, що Путін буде у владі різними способами, він буде в силі до тих пір, поки він хоче», - сказав він.

Цікаво, що ми говоримо про багато клонів Путіна або щось інше? Ви, мабуть, чули про цю теорію. Росія довгоїлася не однією особою, але цілою групою людей. Хто знає, можливо, тоді російський президент скаже, що його вчені придумали еліксир вічної молоді. Він завжди буде президентом.



У 2019 році індійський прогноз повідомив, що тиск на Росію з Заходу буде просто у 2022 році. Ймовірно, у своїх прогнозах він не бачив, що санкції стануть лише більшою, оскільки Росія буде атакувати Україну і почати найбільшу війну з Другої світової війни.

Кілька років тому, Ajay Bhambi серйозно сказав, що Україна і Росія потребують один одного. І вони стають ближче, звичайно, Захід. І тепер він вважає, що Російська Федерація стане центральною фігурою у вирішенні світової економічної кризи.



Крім того, за словами експерта, Росія присвоєно роль спасителя всього світу. І домінантна роль у розв'язанні світових проблем пройде з Заходу на Схід. Namely to Російська Федерація, Китай та Індія. Ви вважаєте, що?

Цікаво, що прихильники Ajay Bhambi все ще вірять про прогнози. Я зроблю трохи помилки про санкції, з якими не буває. Але Росія дійсно попереду планети. Виявляється, з кінця...



За останні 8 місяців з’явилася родзинка. Санкції мають свою вагу, компанії та бренди продовжують залишати російський ринок. Заміщення імпорту, навіть серед росіян, сміється. Що таке виправлення помилок цивілізації? Що таке влада?

Я повинен дати індіанську свою справу. Помислання про цивілізацію, означає помилки Росії. Іншими словами, країна неодноразово надходить до тієї ж граблі. Чи може це питання про незліченні військові конфлікти, в яких Росія взяла участь?



Індійський пророк також закликає всіх людей, незалежно від того, де вони живуть, піклуватися про планету. Природні ресурси в кінцевому підсумку вийдуть. Світ чутливий до впливу людини. І, як ви знаєте, це часто нічого не робить. Що я думаю, що я буду робити на сто. А ти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное