Батьки не дали квартири після весілля, віддаючи те, що вони обіцяли і хочуть правосуддя

«Мої батьки купили квартиру, коли я був 15 років. Вони пообіцяли, що я отримав її в майбутньому. Але я одружився, і ситуація не змінює, скаржиться Анжеліна. Дівчина вимагає, щоб батько, нарешті, перезаписати будинок в її ім'я. Але людина не поспішає робити так. У статті читають більше.

р.

Я не знаю, що бідність була. Я не можу сказати, що ми проживали в повній достатку. Я ніколи не скаржав про своє життя. Моя батько мала мрія купити квартиру. Він почав економити житло до того, як я народився.



Мої батьки купили квартиру, коли я був 15 років. Здійснили ремонт і почали орендувати його до орендарів. Надана додатковий дохід. Я знав, що я збираюся виростити і отримати житло. Це був трохи більш спокійний. Я не боятися одружитися без підтримки.

Я завжди відчував себе, як я казав батькам. Я навчаюся важко отримати хорошу освіту і почати заробляти гідні гроші. Я зустрів свого майбутнього чоловіка. Наші відносини почали швидко. Дуже скоро попросив мене одружитися. Я був в сімті небо з щастям!

1 990 Р

Коли ми одружилися, було питання про те, де ми живемо. Звісно, я пам'ятаю квартиру. Моя батьки швидко опинилася в оренду, і Вова, і я переїхали в нашу квартиру. Але мій чоловік почав говорити про те, що він був стурбований, що квартира не була в моїй назві. Так, він не відчуває себе, як майстер тут. І він не зможе відчути його до тих пір, поки мій батько перезапускає місце в моєму імені.

Про це з батьками я подумав про це. Але вони пообіцяли, що квартира буде шахтою. Так чому б не просто зробити папір зараз так, щоб не було проблем в майбутньому? Я зустрівся з батьком у сім'ї.

Він не схожий на це дуже багато. Він сказав, що він не хотів це зробити, тому що ніхто не потрібен папір. І я отримую квартиру праворуч від спадщини, коли батьки пішли.



Я почав пояснювати мій тато, що Vova буде проходити через. Він хоче бути майстером будинку. Але він не може, оскільки квартира не технічно шахта. Він настільки незручний, що він готовий почати заощаджувати гроші на своєму будинку. Але я не хочу зберігати гроші через це. Закрите коло!

Коли мій батько почув це, він сказав, що мій новий чоловік ще мав показати себе. Так само, одружитися одна річ, але побудувати життя з людиною повністю відрізняється. Дад був буквально підказуючи, що наш шлюб може розбитись протягом декількох років. Так ви не повинні бути привела до оформлення квартири чоловіка.



Я був безмовний, коли я чув, що! Чи не довіряються мої батьки? Після цієї розмови я вирішив жити в цій квартирі. Шукаю варіанти прокату. Це буде краще для мене, мого чоловіка і батьків.

Дуже важлива мудрість і порада редакційної колегії батьківського профілю. Але не жити з певністю, що нічого обіцяного може раптом змінитися. Звісно, насправді не сталося трагедії в житті Анджеліни. Однак ця ситуація зрозуміла, що її батьки були війні свого чоловіка. І це дійсно боляче!



Батьки повинні поважати вибір своїх дорослих дітей. Від цього залежить їх подальше спілкування. І якщо героїня серйозно відмовляється від своєї потенційної квартири, вона може додатково погіршити її стосунки з матір'ю і батьком. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное