Що буде зима в Україні в 2022 році

Дуже холодна взимку У найближчому майбутньому очікується українці. Продовжується ситуація в країні. Агресор вибрав критичну інфраструктуру і намагається знищити його масивними ударами. Покупці не можуть отримати будь-яку суттєву перевагу на полі бою, оскільки вони розірвали зуби про героїчну стійкість ЗС України. Таким чином, загарбники намагаються заспокоїти паніку і страх в суспільстві.



Так звана повномасштабна невоєнна Росія проти незалежної України вже 8 місяців. З Бравадо, де окупанти збиралися поїхати на Київ, забрали 3 дні, не слід. Важко зрозуміти, чому український народ так тримати в будь-яких обставинах, які Це не дивно, адже ті, хто бореться за будь-які гроші, щоб закрити сімейні кредити не знають слова «Фрідом», «наречена», «незалежність».

Більше 200 днів повною інвазією, окупанти спінують навколо, як вони знаходяться в сковороді, намагаючись знайти нові місця для удару. Вони не тільки псують життя професійних солдатів, але й щоденні шкоди цивільних осіб, тварин, інфраструктури. Тепер ворог намагається знищити численні українські теплові електростанції, щоб залишити людей без електрики.



Пелес Барбараріанська атака Деструкція критичної інфраструктури веде Міста до відсутність світлаТепла, вода та інші переваги цивілізованого суспільства. Це те, що ворог нараховує. Сподіваємось, що це не тільки додасть незручності, але і породжує об'єднане суспільство з Сова паніка, страх, тривожність.

Однак не втратити серця. Люди як банки. електрикай Свічки, сірники, ліхтарі, енергетичні банки. Кожна людина намагається послухати запити місцевих адміністрацій, а в години щітки в кожному будинку мешканці відключають найбільш енергозатратну техніку. По-перше, це котли, плити, печі, пральні машини, пилососи.



Крім того, нація благних бійців раціонально використовує кожен момент. Наприклад, влаштовують романтичні вечері по свічнику, якщо немає світла. Налаштуйте свій розклад приготування або очищення до нових вимог міні на електромережі. Декорувати будинки з милими гірляндами або лампами, які працюють від батарей.



Вже другий день Міністра реінтеграції окупованих територій Ірина Вересчук запросив українців, які за кордоном чекають взимку. Вона пояснила журналістам, що ситуація в Україні складна, адже війна проти російського аґресора триває.

«Ви бачите для себе, що агресор навмисно завдає шкоди цивільному населенню. Він не може нічого проти військових, він втратив на поле бою. Якщо можна провести зиму за кордоном, то краще це зробити. Поки не потрібно повертатися, це дуже небезпечно, - сказав Міністр.

р.

Ці слова слід вжити якомога швидше. Неможливим є те, що в свідомості незграбних окупантів. Не знаю, що вони здатні робити. Тому краще готувати теплий одяг, довгострокові продукти харчування, свічки, автономні генератори (за наявності). Я, це буде міцним, але ми зробимо його.

Весь світ живе в епоху великих історичних змін. Вони не були легко і ніколи не пройшли швидко, я повинен визнати. У той же час я хочу подякувати всім людям, які лікують, допомогу, ремонт, захист, волонтер. Спасибі тим, хто Перемога України підійшов в будь-який спосіб. Люди об'єдналися як ніколи, незрівняні і неймовірно міцні.



Ми лікуємо наші голови героям, які подарували своє життя за свободу України. Це подяка про те, що всі наступні покоління українців будуть вдячні. Ми пропонуємо щирі співчуття тим, хто втратив родичів і друзів під час війни. Ми віримо, що вони найкращі світу. Продовжити. паличкаЩо кожен день може принести нас, вільні люди, ближче до перемоги над безреволюційним режимом супротивника.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное