Начерк від життя, в якому чоловік дає всі гроші своєму мамі, і сидить на шиї дружини

Моя мама любить сказати, що навіть найсильніша любов може збитись в рутину. Гроші, бізнес і відносини з родичами можуть знищити навіть найстарші почуття. З цим і зіткнулися героїні нашої історії, чоловік яких не заробляє і не кладе сім'ї першим.

р.

Редакція "Сайт" Вона передає цей непростий сюжет з вами. Можливо, ви покажете героїні щось.

Я одружився за багато любові. Я думав, що я був таким щасливим для відпочинку мого життя. Але речі не пішли за планом. Мій чоловік і я був одружений протягом 5 років. Перший рік був хорошим. Але потім він залишив роботу практично без причини. І з тих пір все шукало себе.

Рік тому, я повинен залишити свою материнськість, щоб залишити передчасно, тому що я отримав в точку, де нічого не було купити їжу. Я працюю більше, ніж нормально, щоб заробити більше грошей для сім'ї. Дитина зростає і потребує багато речей. Я починав підтягувати свою сім'ю, коли чоловік шукав себе. Я намагався не підштовхувати, я хотів дати йому час, щоб думати і вирішити. Але зайшов час.



Чоловік має тимчасову роботу, але є одна нагота. Майже всі гроші він заробив, він не несе дому, але дає його дорогоцінну матір'ю. Антоніна Єгоровна – це лише 60 років, вона вже переповнена. Не дивлячись на те, що жінка не може доглядати за собою. Моя мама-в-одному теж нещастя, що я залишила чоловіка, щоб піклуватися про дітей. Скажіть це не людина бізнес.



Температура кипіння Я здивився це досить довго. Вона її мати, що я можу зробити. Але за кілька днів тому я попросив чоловіка йти на крупу. Нещодавно він оплачував роботу. І він сказав мені, щоб дати йому гроші, оскільки він не мав його. Він дав маму все, що він заробив. Оплачувати комунальні послуги та їсти щось. Ви бачите, це важко для її, щоб retire.

І я не можу сказати йому все, що я думав про це. Після всього, наші діти також повинні їсти, і громада не окупається. Все на мене! Чоловік пішов і залишив. І ввечері, мій мама-в-право назвав мене і починав голодування, "Як можна забороти сина, щоб допомогти своєму мамі?" Ви навіть маєте славу? Я вирішив не перенести ці образи, кажучи все до неї.



Але вона сказала, що у нас є все спільного. Дуже зручно сказати, що коли квартира шахта, заробляю гроші, і її син має лише неймовірний потенціал. Я не сказав, що це все спільного. Ми не будемо говорити про мене. Але я не був особливою.



Я тримала всю ніч і думав довго. Я втомлюся тяги все на себе. Це не може йти на будь-який час. Я думаю про всю сім'ю, про дітей, і мій чоловік думає тільки про маму. Кожен має жорсткий час, я розумію. Але ускладнені часи відбувалися протягом 4 років. Я думаю, що мій ліміт розуміння і терпіння вичерпається.

Я дав мені чоловіка місяць, щоб знайти нормальну роботу. Якщо він не знаходить нічого, він повинен переходити з матір'ю. Хочу побачити, що він хоч трохи цікавиться нашою родиною. Ви думаєте, що я зробив право?



Ми вважаємо, що жінка зробила право. Звичайно, в сім'ї дуже важливо підтримувати один одного. Але не сидіти на голові. Зрозуміло, що батьки потребують допомоги, але чоловік не заробляє багато. І мати героя цієї історії все ще може впоратися самостійно. В першу чергу необхідно подбати про своїх дітей. Ми сподіваємося, що чоловік розуміє це і зможе знайти роботу і зберегти сім'ю.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное