Я послухав його, надав йому, хочу жити за себе.

Що таке жінка, яка народилася Немовля? Щоб розповісти про таку чутливу тему можна лише на конкретних прикладах. Сьогодні ми зробимо це завдяки чесній історії Світлани. Вона стала липкою матір'ю. Незважаючи на те, що її син виріс, вона продовжує платити за свою помилку. Як це можливо, читайте далі в статті.



Я завжди був різним від своїх дітей. В той час як дівчата грали маму, я піднявся гаражі з хлопчиками. Я ніколи не мріяв про одруження і має дитину. Я просто не зробив для цього.

Я любила свободу і не хочу відповідати нікому. Я одружився. Я був 26 в часі, і годинник, як мій мама використовується, щоб сказати, був довгоочікуваний. Вона тримала нагадку, що краще мати дитину до 30 років. Повідомляємо, що це складніше, як фізично, так і морально.

р.

Але я не поспішав. Я знав, що я ніколи не був мати. Не потрібно. Я не хотів би, Він часто сказав, що він хотів бути батьком. Він сказав, що він був дуже добре в цій ролі.

Всі мої родичі також пресували мене. Коли я перетворив 30, на сімейному бенкеті, буквально кожен хотів мене, щоб нарешті завагітніти. Психологічно я був просто внизу. Я починав відчувати себе не хоче бути матір'ю. І в якийсь момент вона просто подарувала.

Я віддав сина, коли я повернув 33. Незважаючи на попередження родичів і друзів, вагітність і пологів були дуже легко. Але найголовніше не те, що я відчув абсолютно нічого про мій малюк. Але нелюблена дитина не розуміла це. Потрібні мене, мій догляд і любов.

Я не хочу, щоб записати чоловіка. Я спробував мене, щоб запевнити, що мій син був цікавим для мене. Але коли я міг, я відкинувся від дому, щоб бути самотніми і не чую кричу дитину.



Пройшов рік, але мій ставлення до дитини не змінився. Я не потурбував. Я вгадаю, що я хотів поставити його на ноги і дати йому безкоштовно. Після того, як мій життя, нарешті, стане кращим.

На фоні мого незвичайного ставлення до сина мій шлюб з чоловіком почав розтріскуватися на швах. Як мій чоловік кладав його, моя родина не мотивувала його. Якщо я не намагаюся виправити щось, то він не буде. І пішов мій чоловік назавжди. Він навіть відмовив у виплаті аліментів. І я був дуже гордим і самодостатнім. Я витягував сина самостійно.



Він був 10 років і зрозумів все. Хлопчик захопив кожну можливість, щоб розповісти мені щось. Звісно, слухав його, але мій розум був десь ще. Але обіцянка Я зробила до себе. Його син отримав гідну освіту і перейшов на роботу в професії.

Коли мій син сказав мені, що він хотів отримати одружений, я зробив все, щоб отримати його краще весілля. Вона дала мені гроші на квартиру. У будь-якому випадку нічого не скаржалось. Він живе з дружиною і дочкою в центрі столиці. Він має все для щасливого життя. І я нарешті безкоштовно.



Моя сина не припинила спробу зв'язатися з нами. Він називає мене майже щодня, і це робить мене божевільними. Я просто хочу жити для себе так, щоб ніхто не заважав мене. Але мій син не схожий на це. Він хоче, щоб мати бабуся. Але я не зацікавив дівчину.



Дочка-в-одному плутають. Вона каже, що вона ніколи не бачив нічого подібного в її житті. Свята свята! Чому варто зацікавити себе ким-небудь за мої дії і бажання? Я зробив все, що я можу тримати дитину щасливою. Нехай він робить все, що він може тримати мене безпечно. Зателефонуйте мені!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Що відбувається, коли жінка пригнічена суспільством. Скарбований, що Світлана мала йти через такий досвід. Вона не хоче бути матір'ю, але вона повинна бути. Це не так. Хто знає, можливо якийсь день хоче з'єднатися з дорослим сином і його родиною. Але вимагати, що з неї зараз просто приступає. Вона потребує часу жити для себе. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное