Прогнозування психічного Романа Шептицького за листопад

Чутливий психічний Роман Шептицький вітає всіх слухачів. Приготував його. Прогнозування листопада 2022 для України та світу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Ось ми йдемо.



Що буде 2022 листопада для України? Роман впевнено витягує карту. Натюрморт! Для України знизилася личинка зрілості. Продовжуватиметься розвиток країни, Україна поступово перейде до перемоги. Що стартує в жовтні в листопаді. У листопаді здивує нас дуже багато. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Це станеться, якщо старий режим агресора країна згортається. Роман примітив, що його слова можуть здаватися як щось від ріжучої фантастики. Звісно, набагато більше зусиль буде потрібно звільнити всі уражені території. Але місяць під знаком зрілості для України Це означає щось неймовірно добре. У зв'язку з тим, хто допомагає нам.



Що буде початок листопада? Гармонізація arcanum. З точки зору енергії це надзвичайно міцна карта! Неважливо, як сильний злий, хороший завжди тріумфує. Незалежно від того, як поганий він і незалежно від того, як він міцний, це тільки зовнішній оболонка. Ми йдемо в точку нашої перемоги. Це сценарій, написаний вищими силами. Всі події призводять до гармонії.

Що буде середина листопада? Мрії, які приїхали! Третя Лассо впала до Риму також дуже вдало, ласо зцілення. Я хочу, щоб статися. Нехай все, що було зруйновано. Психічний Роман підкреслює, що кожен з нас повинен зосередитися на духовному розвитку. Без цього не вдасться домогтися бажаної перемоги. Без виграшу на рівні енергії, виграш на фізичному рівні просто неможливо.



Що буде 2022 листопада для світу Романа Карта сайту! Квітка, яка пробивається через камінь, росте і перетворюється в дуже міцну рослину. Можливо, є нові асоціації у світі, які допоможуть захистити від зла. Початок місяця буде позначено арганою трансформації. Урок, що весь світ навчається завдяки Україні, страшний урок, який поновлює цінність життя людини для всіх, зробить світ ще раз про яскраві сили, мужність і єдність.

психіко просить всіх не забувати про навколишнє середовище, це також дуже важливо. Карта виснаження падає, земля втомилася від усього, що відбувається. Якщо коронавірус не дуже вчив людей що-небудь, якщо війна не дійсно вчить людей що-небудь, то Природні катастрофи почнутьй Всі рівні перед ними! Земля не переносить витоку. Ми повинні думати про альтернативні джерела енергії, інакше все буде дуже погано.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Пощастила карта "Ми світимо"! Підключаючи всі народи світу за велику перемогу. Будь-які види на землю думають про будь-які зміни тільки під загрозою вимирання, тільки коли починається глибина криза. Ключ не пізно. Є така річ, як точка поверненняй Ми живемо в той час, де кожен місяць може стати точкою повернення. Важливо вчасно прокидати і вчасно розуміти, що потрібно жити за гарним, лікуючи любов до людей і природи. Намагатися жити в гармонії, подумати не тільки про матеріальні товари, а й про душу.



Картка наконечника за листопад: «Патьенс». Карта показує вагітну жінку. Роман переконаний, що ми вже «загрожуємо з перемогою». Все, що ми повинні зробити, чекати. Звісно, енергетичні зміни продовжать, але вірять в краще. Змусити віру, приготувавши до будь-яких труднощів. Якщо ви ще не бачили, як зробити звичайну свічку «зовнішня», обов'язково ознайомитися з ними.



Листопад на Росію відбудеться під картою «Груб». Також була карта провини та інвертованого сприйняття. Країна отримає все в законі про вищу справедливість, все це заслуговує. Картка Rebel також знизилася, хоча інвертується. Конфлікт і конфузія будуть борошнистими у листопаді. Рекомендація за місяць така ж, як для відпочинку світу. Розвиток духовності. Детальне відео інтерв’ю з Романом можна подивитися на його каналі.



Я дивлюся, якщо війна завершиться Різдвом. Я хочу, щоб зберегти віру в кращий результат, шановний читач. Всесвіт подбає про нас. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное