Історія того, як дочка відчайдушна купила торт і вирушила до батьків на серйозну розмову

Багато хто з нас живе з тим, що батьки повинні допомогти нашим дітям. Але не кожен думає, що далеко. Деякі вважають, що діти повинні досягти всього, щоб дізнатися розум. Герой нашої історії, мати трьох дітей, які побажали просити допомогу батькам, потрапила в таку ситуацію.

р.

Редакція "Сайт" Намагатися з'ясувати, чи є цей рядок, де батьки можуть допомогти їм тільки дочку.

Вже три роки з сім’єю, У мене є три дітей. Ми живемо в оренду квартиру. До недавнього часу ми зробили велику роботу. Мій чоловік має хорошу роботу і у мене є невелика робота вдома. З трьома дітьми важко отримати постійне завдання. Хоча я плануєте це зробити, коли всі діти можуть піти в дитячий садок. Мій чоловік і я мав план, але він згорнув як будинок карток.



Війна виконана регулювання. Чоловік значно знизив заробітні плати, а господиня підняла ціну житла. Після того, як вона зустрілася з тим, що нам довелося переїхати. Ми знайшли нову квартиру, але це ще дорожче. Ви можете ознайомитися з поточними цінами для себе. Саме тому дуже складно. Ми живемо від заробітної плати, ми не можемо дозволити нічого зайвого. Я не говорю про збереження. Хоча ми змогли відкинутися до. Ми мріяли про власну квартиру.



На таких моментах люди звертаються до найближчих. Але, як це виходить, ми не маємо ніякого повороту. Мої батьки живуть в с. і не мають грошей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Мої батьки – окрема історія.

Я їх єдина дитина. Все, що я хотів би зробити все себе. Ось чому вони вийшли з дому після школи. Я також вірю, що діти повинні бути незалежними, тому я не розумію. Вони не просять нічого, хоча вони не бідні. Їхня квартира знаходиться прямо зараз. Вони не здаються, тому що вони бояться руйнувати ремонт.

Найпоширеніше, що вони успадкували як квартири: один з батьків матері, другий від батька. Так вони не знають, що це зберегти для дому. Але я маю справу з ним.



Щоразу я попросив своїх батьків для чогось, вони сказали, що я повинен зробити гроші, зробити це, винахідити його і так далі. Я нічого не запитав. Однак ситуація ніде не гірше. Я збираю свою силу і вирішив запитати їх за допомогою. Здавалося мені, що з того, як їхня квартира була безглуздою, я можу попросити їх залишитися там на деякий час.



Одного разу я попросив чоловіка няньки і поїхав до батьків. Я купив торт на шляху і мав серйозну розмову. Я описав всю ситуацію до них, сподіваючись на розуміння. А мама сказав: "Що ти думаєш, коли у вас три діти?" Закупівля квартири в першу чергу. Я знаходжу. Я спробував пояснити, що я подарував пізній, там ніхто не тягнути. Але моя мама тримала мене, це всі мої помилки.

Я був в сльозах через цю ситуацію. Я не можу покладатися на батьків. Чоловік каже, що якщо так, нехай вони подбають про себе у віці. Але це правда? Я не знаю, що робити далі.



Ми сумуємо, що мати трьох дітей в цій ситуації. Сім'я добре і не залежала від будь-якого. Це просто обставини. Чи не існує сім'ї, щоб допомогти вам у важкому часі? Ми не розуміємо. Здавалося б, батьки просто не розуміють, як важко купити власний будинок, намагаючись одночасно підняти дітей і побудувати сім'ю.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное