Чому кішки прикусають руки власника, які його годують?

Ви коли-небудь дивилися, чому кішка кусає без причини і іноді робить дуже дивні звуки? І собаки, завжди гойдалки в колах і приємно знижуючи їх голови на одну сторону! Світ тварин настільки різноманітний і незвичайний, і ми знаємо практично нічого про це. Сьогодні ми виправимо це непорозуміння.



Чому котячі біти Останнім часом з'явився кошеня в квартирі. І тепер у мене є можливість простежити всі етапи його вирощування. Тепер мій лоф (так, є імена, що) є у віці, коли вона дійсно любить кусати руки і все. Але іноді кішки роблять це навіть тоді, коли ви просто вихованець їх і подбаєте про них.

Розширення такої поведінки досить банально. Це показує, що тварина втомилася від вашої уваги. Укус не завжди є ознакою ворожості. Через це кішка може спілкуватися з вами і показати своє ставлення до цієї або тієї дії на вашій частині. В інших словах кішки розповідають людям не вистачає.



Але, звичайно, коти можуть прикусити під час гри. Ви точно знаєте, що ваша кішка хоче розповісти вам. Я, наприклад, вивчила поведінку лофа довго. Я знаю, коли я можу тримати грати з нею і коли краще залишити її самостійно.

Ще одна незвичайна звичаю кішок - раптом відкривають рот і плутають погляд. Це елементарно! У своїх ротах є додаткові olfactory рецептори. І коли вони відкривають свої роти, вони просто використовують їх для вивчення світу краще.

, Україна

Кіт розумні істоти. І всі їх дії мають причину. Отже, коли вони відкидають речі з таблиці, це не завжди означає, що просто помперує. Тварина намагається привернути увагу. Крім того, проявляється мисливський інстинкт.

Під час перебування в приватному будинку коти іноді приносять мишей або навіть птиці в подарунок. У квартирі як незвичайний подарунок може бути будь-які предмети, такі як шкарпетки. Домашні тварини роблять речі, щоб дійсно висловити свою любов для людини. Якщо кішка приносить її улюблену іграшки, вона, ймовірно, хоче грати. Якщо глухий хлопець дав вам щось, обов'язково відреагувати на неї. З любов’ю до нас!

Кіт батьків постійно тягне за собою харчову губку з плити і з'їдає її з підлоги. Виявилося, що коти роблять це з декількох причин.

По-перше, пелюстка може не схожа на чашу, з якої йому потрібно їсти. Це гіперчутливість кота. Якщо пластина дуже глибока, її просто неприємний для нього, щоб доторкнути його обличчям. По-друге, кішка може бути шкідливою, тому що їжа занадто близько до чаші води. Дуже швидко!



Ви помітили, що собаки можуть розпочати баркінг, якщо хтось хоче їх власник? Іноді справа доходить до баркінгу і роялення. Але це не про ревнощі. Собаки сприймають такий близький і невідомий контакт як конфлікт. І з їх реакцією намагаються розбити конфлікти людей. Не відмивайте тварину в таких ситуаціях.

Перед сном, собаки часто ходять по колах, де вони сплять. Ці лунки минулих життів цих тварин. Вони звикли жити в умовах дикого. Вони мали спати під відкритим небом. Стирання в одному місці собаки торкнулися трави і викопали з неї змії або комах, які там були.



Також собаки дуже часто звертають голову до одного боку при спілкуванні з людьми. До чого вони роблять. За словами першого, вихованець намагається краще зрозуміти свого власника. Краще подивитися на співрозмовника. Але можна легко привернути увагу до себе.

Ну і зараз зрозуміло, чому кішка кусає і собака ходить по колах. Що таке ситуація з іншими тваринами? Наприклад, папуги часто скрипають їх за допомогою мака і роблять різні звуки до них. Вони роблять це, коли вони відчувають себе найбільш безпечними. Вони щасливі. Птахи роблять це перед сном.



І відреагувати папуги дуже цікаво до їх відображення в дзеркалі. Вони бачать його як окрему тварину, що вони можуть спілкуватися з. Крім того, іноді птахи починають танцювати з їх відбиттям і харчуватися нею.

Побутові кролики іноді збивають ноги. Це часто тому, що тварина не схожа на це. Для людини це чудовий знак, що ситуація виходить з контролю і краще всього залишити вихованця самостійно.

Габаритний зображення

Якщо кролик допускається прогулятися на подвір'ї, він може почати стрибати дуже високою. Це означає, що тварина відчуває себе безпечною і добре. Іноді люди стрибають від щастя, прямо? І поросята свиней, почуття задоволення, може почати пурпур, як коти. Звичайно, звук трохи відрізняється. Але в цілому він дуже схожий на гаманець кошеня.

Які звички тварин здивували вас самим?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное