У верхній частині покладається чайні пакети на передніх дверях, щоб відлякати всі злих духів.

Корисний чай в мішках Допомагати не тільки від цінителів гарячого ароматного напою. Його використовуються мішки не повинні бути негайно відправлені до сміття. Вони будуть корисні в кожному будинку. Як можна змінити? Ми розповідаємо про цікаві життєві хакі для тих, хто любить експерименти.

р.

Peels Корисний чай в сумках Ви знаєте, що чайна сумка Чи можу я поділитися? Як правило, покупці не звертають увагу на це і занурюють весь пакет в чашку. Але деякі виробники поєднують ці два мішки, в яких чай падає дупа. Вони можуть бути легко розірвані і використані одночасно. Це дуже економний.



Пілі Reuse Так де покласти чайний мішок, який точно не буде Ретро? Відправляючи його в бункер? Ви можете, але це не гарна ідея. Для використаних чайних мішків все ще багато господині. І вони ручать, я повинен сказати, відмінно. Давайте дізнаємось, що це завдання.



Чайні пакети Peels можна використовувати як домашній смакй Для цього необхідно перенести сумку на пластину і почекати його повністю висихати. Тільки після цього відбувається, зануривши на чайний мішок кілька крапель улюбленої ароматичної олії і все готове. Приємний аромат надовго залишиться у вашому домі.



Корисний чай в мішках може досить реалістично зберегти вітчизняні рослини від нерозчинних тварин. Іноді не годуйте хвости хлібом, дайте мені закопувати всі квіти в горщику. Чайні пакети візьмуть повний удар. Найкраще використовувати м'ятний чай. Я не думаю, що кішки люблять запах.

Ви можете придбати новий пакет чаю для цього. Не обов'язково тастит або найдорожчий. Після всього, вам потрібно тільки м'ятний запах з квіткових горщиків, де будуть розміщені сумки. Зробіть чай, використовуючи необхідну кількість пакетів. Уважно влаштуйте мокрі сумки в квіткові злаки. Просто врахуйте те, що сумки повинні злегка охолонути, щоб не пошкодити рослини і рослини. пухкій

76107404

Щоб позбутися від дрібних мошок, потрібно розкласти чайні пакети на кухонному поверсі. Поставте їх в невеликі ємності і змініть в якості мішків сухим. Це необхідно, щоб аромат чаю не втратив. Крім того, сухі пакети чаю відмінні альтернативи хімічнім освіжувачам. Видаліть запах брудного взуття, мангал з холодильника або сміття.

Також, мокрі пакети чаю допоможуть позбутися рук запаху риби. Покажіть після того, як ви очистили рибу на вечерю. І руки, і ніж, і обробна дошка на деякий час буде «серйозним». Повідомляємо всі поверхні теплою сумкою та проблемою.



Власники котеджів або земельних ділянок повинні знати, що використовуються чайні пакети Користьй Прискорюють процес збору врожаю. Досить просто заглиблювати використовувані пакети в потрібному місці. Просто пам'ятайте, що цей чай зробить грунт більш кислим. Якщо ви знаєте, що деякі рослини не люблять, то використовуйте здоровий чай в мішках з обережністю.

Не буде занадто багато. чайна сумка І під час прибирання будинку. Вони добре справляються з забрудненням на скляних і дерев'яних поверхнях. Ви також можете легко видалити застарілий жир на сковородах або сковородах. Багато номерів для експериментів. Який чай мішок життя хакі ви знаєте? Обов'язково поділитися своїми абонентами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное