Я не знаю, що робити з ними.

Люди накопичують багато речей у житті. Ми намагаємося об'єднати себе з тим, що ми любимо і віримо. Але після того, як людина йде на небо, багато його речей стають непотрібними. Деякі речі легко відкинути або відкинути. Але не все можна зробити таким чином. Ми підходили до читача, який поділився своєю історією. Після того, як бабуся залишив іконки в будинку і вона не знає, що робити з ними.



Редакція "Сайт" Він поділяє цю історію з вами. Ми також вирішили розібратися, що робити в цьому випадку і як краще це зробити.

Ікона в будинку "Хелло". Я вирішив приїхати до вас з проблемою. Можливо, хтось мав подібну ситуацію. 6 місяців тому мій улюблений бабуся пішов на небо. У квартирі багато речей. Деякі з нас давали і давали родичам і знайомим. Я зберіг мій memorabilia. Вибачте, але є ще іконки. Бабця була дуже приречена, вона має безліч ікон в домашніх умовах. Шановні, старі та красиві.



Не знаю, що краще робити. Я вірую, але не достатньо тримати ікони в моєму будинку. Незабаром я планую переїхати в квартиру бабуся і почати ремонт. Для мене важливо мати якомога менше речей в квартирі. Ікона не точно вписується в ідею мінімалізму. Я не можу позбутися від моєї колекції бабуся. Хочу зробити те, що праве і православне. Чи можете ви сказати мені, що краще? ?

535277р.

Що робити з іконами покійного Історія жінки здавалося нам дуже щирим. Ми вирішили запитати про те, хто знає краще, священика. Питання відповідав наш друг Архієст Олексій. Не існує правильних способів позування іконок покійного родича. Можливо, вам необхідно вибрати варіант, який ваше серце говорить вам.



Звісно, іконки не слід відкинути, загорнути або зіпсувати будь-яким чином. Також не бажано продавати їх за гроші. Архієст вважає, що краще зберігати іконки для себе. Але якщо ви відчуваєте, що вони не належать до вашого будинку, то вам потрібно знайти його десь ще. Наприклад, дайте кому, хто цінує такий подарунок.

р.

Ікона також може бути додано до храму, якщо вони приймаються. У будь-якому випадку, необхідно переконатися, що вони отримують місце, де вони будуть промені перед ними. Тоді ви будете робити право на совість і православність.

, Україна

Я дивлю те, що значення було непотрібним в моменті. Можливо, це ще один доказ того, що ви не повинні доглядати за матеріалом. Ви не можете прийняти його з вами. Краще подбати про те, що в душі. Дізнайтеся, що дійсно важливо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное