Мої мою запечену грушу, мою матір'ю покласти мене в її заповіті, безпліддя їжі.

Груша запечена з сиром по-справжньому десертиЩо обов'язково розтопить навіть стебла серця. Наприклад, мій мама-в-право, зі смаком запечені груші, кладуть мене в заповіті. блаженна їжа!

Сьогодні видання. "Сайт" Я хотів би поділитися інструкціями як незвичайний. груша До столу. Смажений смак!



Груша запечена з сиром Інгредієнти
  • 3 груші
  • 250 г сиру ріотта (або бри)
  • 25г горіхи
  • мед, кориця, спеції за смаком


Підготовка
  1. Промийте груші і виріжте їх навпіл. Будь-який вид груші буде робити! 3610Р. 4200Р.



  2. В середині кожного халава ми робимо депресії, знімаючи насіння. На жаль, я не збирав картину процесу приготування. Далі я спробую виправити його.



  3. Викласти сир в середині кожної половини. Я приймаю ніжну рікоту, але ви можете викласти хабар. Додати ваші улюблені спеції. Краще використовувати корицю, розмарин або чебрець.



  4. Випікати груші в попередньо розігрітій до 160 градусів духовки за 15 хвилин.



  5. Готові груші пердят і залити медом. Дуже смачний з рідким акасі. Бодибилдерши!



  6. Такий же принцип можна приготувати фигй Як сир підходить як ricotta, так і бри або dorblu. Цей варіант ідеально підходить для сніданку, вдень або закусок на романтичній дати. Це простий і швидкий. Він не залишає нікого байдужим!

    р.





Редакційна колегія Також я пропоную познайомитися з мудрістю збереження груші в ароматному сиропі. Краще взяти тверді фрукти, щоб вони не втратили форму після термообробки!



Груша сир-запечена Це те, що кожен повинен спробувати цю осінь, щоб відчути себе справжнім гурманом. Поєднання груші і сиру формує безліч смакових відтінків і незвично змінює смак основних продуктів - сир і груші самі.

Закуска може бути надзвичайно смачним і смачним. Дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное