Батько навчив, як посипати одяг з другої руки з святою водою для очищення енергії речей

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Чи можна носити одяг?й Здавалося мені, що другий руки перестала бути темою табу. Однак історія Алени доводить інакше. Жінка зустрілася з близьким другом. Якщо героїня повинна бути зачарована того, що вона купує використовуваний одяг, ми обговорюємо далі в статті.



Моя історія - як старий світ. Чоловік зрозумів, що він не потребує дружини і дитини. Занадто багато відповідальності. гон. Підтримка дитини не оплачена, і я занадто слабкий, щоб вирішити це питання в суді.

Моя дочка і я пощастила, щоб мати власний будинок. Мій бабуся дав мені невеликий приватний будинок. Це невелика площа, але влітку я вирощую щось. І для дитини бути в свіжому повітрі корисно. Моя зарплата невелика. Іноді ми можемо ледве зробити кінці. І минулий рік Маруся пішов до школи. Зростали витрати.



Я намагаюся зберегти гроші. Я не купую нового одягу для себе або моєї дочки. Я використовую, щоб перейти до другого руки. І я не бачив нічого неправильного з цим. Я підбираю весь пучок речей, доведіть його додому, промийте його двічі, пропрасуйте. Шукаємо новий!

Я не знаю, чому я повинен купити новий одяг. Перш за все, вона завдає шкоди навколишньому середовищу. По-друге, у дітей немає сенсу. Особливо якщо дитина грає в приватному будинку. Я хотів би уявити, скільки грошей я хотів би провести на маленькій шафі дівчини, якщо я купила речі в магазинах або на ринку. Крім того, ви побачили, що якість?



Я не скажу вам історію, якщо це не для одного інциденту. У мене є невеликий друг. Ну, це було. Я попросив мене піти покупка один раз. Я, звичайно, нічого не купила. Ака була дуже дивна, а потім вона дізналася, що я перев'язався вдруге. Ви повинні бачити її обличчя! Я відчув, якби я зробив злочин.

Що робити з стороннім одягом З тих пір наше спілкування погіршилося. Я усвідомлю, що Anya була просто сором'язлива з мене. Почати знайомство дуже часто. А потім зустріли мене точно в момент, коли моя дочка і я залишила той самий магазин з використанням одягу. Побачити мене в очах і не знаю мене!

Я знав, що я ніколи не зателефонував Ана знову. Я дуже люблю розмову з нею. Він був єдиним другом, що я можу поділитися все з. Чи може бути знищений дружба такими нещастями?



Я не знайшов місця на наступний тиждень. Я вирішив, що я відправився в храм до мого батька за порадами. Це бюджетний психолог, якщо я можу сказати так. Він послухав свою історію і сказав, що праві люди ніколи не зникнуть від мого життя. Я не мій вини, моя слава зрозуміла.

І в кінці нашої розмови мій батько консультував мене для очищення всіх використовуваних речей від енергії тих людей, які колись носили їх. Я ніколи не чув цього, і я зацікавив. Тепер на пораді священика, після купівлі речей, замочивши їх в басейні води і солі. Лише 1-2 ст.л. достатньо. Після декількох годин одяг необхідно мити в машинці.

р.

І вже сухі речі я посипаю хмільною водою. Я з батьками. священик також сказав, що влітку другий одяг може бути підданий сонцем протягом всього дня. Він назвав сонце потужним натуральним очищенням.

Як тільки я почав робити це, життя здавалося б, краще. Я припинив хвилюватися про мій подруга і нова людина потрапила в моє життя. Цього разу чоловіка. Повернемо до мене, коли я підбираю свою дочку треку для другого. Я був дуже хороший. Тепер ми спілкуємося, і я думаю, що я віддаюсь в любові. Дивася!

Редакційна консультація Нехай люди з вашого життя необхідно мати можливість. Після того, як Альена не робив цього, швидше за все, вона продовжить відлякати себе за те, що її друг відвернувся від неї. Однак буває, що навіть найсвіжіші друзі, тому що виходить, що вони мають різні точки для життя.



Це чудово, що Альена вдалося вирішити проблему. Мені цікаво, як ви відчуваєте про другу руку і чисте одяг від чужої енергії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное