Восени бабуся кладе каштани на підвіконня, щоб вирішити делікатну проблему.

Моя бабуся любила ходити в осінній ліс і збирати каштанй вона завжди взяла велику сумку з нею, оскільки вона знала багато різних видів використання для цих лісових горіхів. Один з них був просто укласти каштани на всі підвіконня в будинку. Чому вона зробила і як ще ви можете використовувати ці подарунки природи, я розповість вам пізніше в статті.

990 р.

Моя бабуся захопила комахи в квартирі. По-перше, вона просто боїться їх. По-друге, я захопив павук веб, який зібрав в різних частинах будинку. Бабця була адвокатом ідеального замовлення.



Восени, коли холод прийшов, мій бабуся пішов до лісу і зібрав каштани. Вона зробила для різних цілей. Тим не менш, один з основних був колись і для всіх захист своїх абодів від капелюшних павуків, які намагалися потрапити в будинок.

Звісно, вона може поводитися з тапочкою і вирішувати проблему павука з однією бавовняною. Але Бабця не хочу підняти свою руку. Було прийнято рішення, щоб говорити, дипломатично. Осінні каштани, зібрані в лісі, викладають на всі підвіконня в квартирі. По дорозі вона зробила те ж саме на дачній ділянці.



Продати його. Цей запах, як ідеальний захист від павуків! Аромат каштану дійсно відлякується від всіх непровітаних гостей. Однак я тільки відчував його, коли мій бабуся вирізати каштани в чверті. Таким чином, на її думку, трюк працював ще краще. До речі, крім каштанів, жолудів можна використовувати для тієї ж мети.

Каштани великі не тільки з павуками. Наприклад, всі горіхи можна покласти в шафи з одягом або їжею. Вони будуть захищати речі від неприємних міфів і попелиць. Також можна розділити каштани на кілька частин і розташувати їх в мішках, а потім відправити їх в шафу.

Бабця використовується необрізних каштанів не тільки відляку павуків. Вона була завжди дуже спортивна, метелик, як метелик, незважаючи на її вік. Головний секретний бадьорості каштанів, які змащують всі суглоби.



Щоб приготувати невелику частину цієї настоянки, потрібно всього 10-12 каштанів. Ви можете легко зібрати цю кількість, просто прогулявшись по осіннього лісу. Коли ви отримуєте додому, залийте їх окропом і залиште їх протягом декількох хвилин. Потім зливають воду і висушують каштани.

Далі порізати їх в чверті і розмістити їх в скляній банці, яку можна потім ущільнювати. Залиті нарізані каштани 500 мл прозорого гарячого напою. Добре перемішайте, закрийте баночку і поставте її в прохолодне місце протягом 30 днів. Дядько!



Також з каштанів можна приготувати екологічно чистий пральний порошок. Я дізнався про це життя рубати недавно і вже вдалося написати окрему статтю про це. Чи не можна жити на цей день. Тексти пісень, а це означає: Я впевнений, що вона любов, що трюк.

І якщо вам цікаво, як використовувати каштани для миття (спалер: дуже простий), обов'язково слідуйте за посиланням. Ви дізнаєтеся кілька способів використання цих горіхів.

Неїстівні каштани можна використовувати для різних домашніх косметичних процедур. Наприклад, вони використовуються для відбілювання зубів.

Щоб приготувати каштановий відбілювач, потрібно очистити горіхи від коричневого пілінгу. Потім вийняти біле ядро і висушіть його. Потім подрібнити серцевину в борошно з кавою шліфуванням. Дядько! Такий порошок не тільки відбілити зуби, але і поліпшити загальний стан зубів.



Також до ванної кімнати додається такий каштановий борошно. Вони кажуть, що після цієї процедури шкіра стає більш консервованою, оновленою. Однак недостатньо просто залити порошок в гарячу ванну. Необхідно спочатку зробити відвар його.

Змішайте 500 мл води і 1 ст.л. каштанової борошна. Потім відваріть цю суміш, нехай відвар. Потім наполягати на ньому ще 6-8 годин. Потім додайте його в гарячу ванну. Ефект вас здивує.

Розкажіть мені, ви використовуєте необрізні каштани з лісу в будинок?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное