Кекси в мікрохвильовій печі в той час як чайник кипить, гості не вірили, що все буде так швидко

Коли немає часу для приготування їжі, і думки про солодощі не залишають, завжди використовують один простий рецепт. Ukrainian Food blogger Lilia Zvit розповів, як зробити дуже простий і смачний млинцій За кілька хвилин часу і мікрохвильова піч. Ось ми йдемо!



Я починаю з деякими хорошими новинами. Сьогодні я збираюся поділитися двома рецептами з вами. Один шоколад і інший ванільний. Вони готуються за таким же принципом. Найкраща частина полягає в тому, що ви вже маєте харчування в холодильнику.



Так після читання цієї статті я раджу піти на кухню і перевірити рецепти Лілії Звіт на практиці. Бон привіт!

Шоколадний рецепт муфіну в чашці Інгредієнти
  • 1 яйце
  • 30 мл молока
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 30г цукру
  • 40г пшеничного борошна
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 10g какао порошок


Підготовка
  1. У зручній мисці змішайте яйце і цукор. Ви не повинні бити масу дуже важко. Досить для інгредієнтів, які з'єднуються. Потім додайте молоко і рослинне масло до них. Стирайте його знову.
  2. Соак в чаші яєчної маси пшеничного борошна, розпушувача і какао-порошку. Змішайте всі інгредієнти добре, щоб зробити однорідне шоколадне тісто. Вона повинна бути досить рідкою, і вона повинна бути.



  3. Приготувати дві комфортабельні чашки однакового розміру. Головне, що їх можна покласти в мікрохвильову піч. Залийте чашки не більше половини тесту.
  4. Потім поверніть на максимальну потужність мікрохвильової печі. Помістіть склянки тесту в ній і поверніть на пристрій на 1 хвилину. Як правило, цей час досить. Багато залежить від мікрохвильової печі. Перевірити готовність з довгою дерев'яною мечем. Якщо виходить з кекса дуже вологий, просто надішліть чашки ще 1-2 хвилини.
  5. Готові кекси прикрасить цукровою пудрою. Бодибилдерши!





Як приготувати ванільний торт в чашці Інгредієнти
  • 1 яйце
  • 30 мл молока
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 30г цукру
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • 50г пшеничного борошна
  • 0,5 ч.л. розпушувача


Підготовка
  1. Трохи збити яйце звичайним і ванільним цукром. Потім додайте молоко і рослинне масло до суміші. Стирайте його знову.
  2. Потім заливаємо борошно і розпушувач в чашу. Поєднайте всі інгредієнти, щоб зробити рівномірне тісто.
  3. Випийте тісто на 2 однакових чашок не більше половини. Відправте кекси до мікрохвильовки за 1 хвилину при максимальній потужності. Перевірити готовність з довгою дерев'яною мечем. Якщо кекс не готовий, поставте його назад в мікрохвильовку протягом декількох хвилин.
  4. Готові кекси прикрасить цукровою пудрою. Бодибилдерши!





Поради редакційної колегії Такі кекси чудово варять на сніданок. Це найкраще робити, перш ніж вся родина сидить на столі. У шоколадному або ванільному манжеті можна додати шматочки шоколаду, горіхів, сушених фруктів або ягід. Наприклад, заморожені смородини або вишні. Пальці добре!

Якщо у вас є силіконові прес-форми, не соромтеся випікати кекси в них. Але пам'ятайте, в мікрохвильовці тісто піднімається багато. Так не заповнюємо форми більше половини. До речі, кекси в чашці можна приготувати різними способами. На нашому сайті є велика стаття з рецептом бананового мафіну.



А якщо у вас немає мікрохвильовки, то це тісто підійде для випікання в звичайній духовці. Готуйте його в однакових пропорціях. Я думаю, 10 хвилин на 180 градусів буде досить. Але краще навігувати сухим мечем.

Покажіть мені, ви коли-небудь зробили кекс в чашці? Можливо, у вас є власний рецепт. Подаруйте їх у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное