Я не можу стояти і попросила її одне питання.

Ви помітили, теж, Як змінився світ пізні? Що один раз зданий дивний і навіть немислимий, сьогодні ніхто не дивує. Це звичайне місце. Наприклад, це стосується спілкування між людьми та людським сприйняттям різних речей. Я поділю найбільш цікаві спостереження в статті!

3006266

Як світ змінив наш світ. І ми є тими, які найбільше впливають на ці зміни. Деякі захоплено прийняти його, в той час як інші (наприклад, консервативні засоби) не люблять. І це чудово нормально.

Ефіше, резистентність змін є припливом. Я думаю, що це необхідно, навпаки, вивчити це питання. По-перше, дуже часто проблема не в змінах світу, але в собі. Так ось класична історія.



Молода мама маленького малюка сидить на терасі кафе і живить його прямо на вулиці. Вона не сором'язлива, щоб зробити це відкрито, хоча до недавнього часу це було під умовною забороною суспільства. Але сучасні люди намагаються виходити з шейків ступійних стереотипів.

Чому варто шукати спеціальні місця для годування малюків? І чому ми навіть говоримо про це як щось неприродне і заборонене? Виготовляти дитину нормально. Бабі постійно потребує молока матері. І маленька дитина не повинна чекати своєї матері, щоб знайти відокремлений кут, де ніхто не побачить її.



В цілому жінки часто стають заручниками соціально встановлених норм. Що ви думаєте про гоління ніг? По-перше, вважається, що дівчата повинні це зробити, тому що інакше це не може бути. Але сьогодні кожна жінка має право вирішувати для себе, чи вона хоче обробити себе бритею в душі.

Якщо ви бачите красу на пляжі з волохатими ніжками, просто візьміть його для наданих. Це вибір конкретної людини. Ні, нікому не маю права судити його. Період!

Чи варто сказати, що жінки і чоловіки дізналися, щоб поділитися рахунком в кафе або ресторані? На жаль, це все ще дивує когось. Для того, щоб скуштувати обід або вечерю. На щастя, тепер люди керуються логікою і власними побажаннями, і не слідувати за кермом стереотипів ступії.



Це не означає, що людина не може оплатити рахунок. Може бути, звичайно! Основна зміна полягає в тому, що люди дізналися про це питання. Крім того, ми нарешті дізналися, які особисті кордони і як їх захистити. Для цього можна додати основну можливість не сказати людині. Чи можна робити це, до речі?

Ми також навчимося відмовитися від послуг, що надаються нам. Не переносить поганий сервіс, але розповість про це, напишіть відповідні відгуки. Я знаю багато людей ще скептично про це. Але це дуже просто. Поганий, але правдивий огляд може бути хорошим натисканням для позитивних змін.

р.

Люди більше не сором'язливі, що вони не можуть знати щось. Ви не повинні бути найрозумнішими, не будучи найрозумнішим. Світ відрізняється! Ми навчимося один одному, що раніше здавалося нам невідомо. Найголовніше, ми більше не боїмося помилок.

Я теж люблю, що жінки припинили чек на принц на білому коні. Вони можуть легко попросити чоловіка на дату, текст його, не чекаючи його, щоб зробити це. Неспроможність у всіх його проявах йде до дам!

Прийміть себе і ваше тіло є іншим серйозним кроком до загальної зміни в нашому світі. Я ніколи не зустрілася з тим, хто ніколи не страждав від комплексу. Як правило, пік такого досвіду падає на підлітковому віці.

р.

Сьогодні підлітки споживають абсолютно різний зміст. І дорослі вже зараз навчаються дивитися на себе з абсолютно іншого кута. В результаті, як вони починають приймати себе. Без цієї фундаментальної концепції дуже важко стати дійсно щасливою людиною.

Якщо ви підбиваєте все, що було сьогодні, це все приходить до однієї правди. Послухайте свій внутрішній голос і не стягайте стереотипів. Позбутися від них тут і зараз навряд чи працювати. Однак цей процес вже почався, і він не може бути!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное