Історія чоловіка, який вирішив залишити сім'ю, бо він втомився від повної мезої в будинку

Розпорядження в будинку погано впливає на настрій і емоційний стан. Після всього, коли будинок некомфортний, його важко відпочивати і відпочивати. Все це невдоволення створює і перетворюється на хронічний стрес. Для героя нашої історії, повна мес в квартирі навіть стала причиною залишити родину.



Редакція "Сайт" Він розповідає про те, що він зробив право.

Я довго здивився, але я не можу. Я не хочу повернутися до свого будинку. Я працюю з ранку до ночі. Багато роботи, ви повинні дати все, щоб заробити більше. Я прийшов досить пізно. Але нічого не змінюється в домашніх умовах. З порогу є деякі речі, іграшки, сміття. У кухні мийка є посудомийна машина. У спальні багато речей.



Моя дружина Лена на батьківщині залишає з нею дворічний син. Що гріх приховати, коханка її поганий. Коли ми живемо разом, зберігаючи будинок для того, щоб було простіше. Ми очищаємо разом на вихідні та вистачить на тиждень. Але з дитиною все змінилося.

Є багато різних речей. Додано дитячий одяг, іграшки і пучок дрібних речей. З того часу наша квартира стала справжньою відвалом. Немає місця, щоб бути так, щоб не застигти на деяких брудах.



Я сказав, що Lena Я б не робив очищення. Я не маю часу, щоб зробити це, я роблю гроші для сім'ї. Вона залишається в домашніх умовах щодня. Так, дитина мобільний, часто відновлює своє замовлення в будинку. Але не існує часу, щоб очистити все це? Важко знати, що вона працює щодня. Іноді я приходжу додому і вона просто сидить на дивані. Це просто лежачи.

Більше одного разу я сказав, як сердитися я був з медом. Ви не можете спати в будинку, де це так брудно. Дуже зручно! Але Лена відмовляється розуміти це. Я побачила її, побачила її, воював її, бойкотував її. Але це досить для дня або двох, а потім квартира знову перетворюється в хаос. Цього разу мій терпіння вибігла.



Кілька днів тому я прийшов додому і побачив той же знайомий малюнок. У раковині посуду, яка залишилася на добу до вчора. Вирощується гора речей до заліза. Син сидить біля шафи в коридорі і виносить деякі речі, кидаючи їх на підлогу. Моя дружина лежачи на дивані і нічого не робить. Просто переглядайте це все mess.

р.

Ми не можемо стояти. Я запакував потрібні речі і пішов жити з матір'ю. Я дав дружину пару днів, щоб думати: чи вона змінює своє ставлення до очищення, або ми отримуємо розлучення. Я був на мами протягом чотирьох днів. Вперше в довгий час він чистий і комфортний. Я мав час думати, і я сумнівався. Я маю право на дружину? Чи є повна мені в квартирі причина розлучення?



Ми вважаємо, що чоловік був дуже застарим з його кардиналним рішенням. Чи зрозуміло, що він втомився на роботі. Він хоче комфорт і затишок в домашніх умовах. Однак він подбає про дитину і дому на плечі дружини. Він не намагався поговорити з нею.

Послухайте історію, дружина може мати деякі проблеми. Може бути те, що вона оточує її і вона потребує допомоги. Але чоловік вирішив не зацікавити, і просто пішов жити з матір'ю. Ми вважаємо, що він повинен бути менш самотнім і спробувати поговорити з дружиною знову. Це маленька дурна, щоб отримати розлучення над немитаними пластинами. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное