Якщо я відмовляється їсти в будинку матері, я можу потрапити в кричу і хістерію.

«Я повинен їсти, щоб жити, не жити для того, щоб їсти», – це відомий переклад слів давньогрецького філософа. Здавалося б, що не всі люди готові дотримуватися. Що це таке, Ольга знає по-перше. Сім'я чоловіка перетворює будь-яке сімейне свято в веселий бенкет. "Гнавка проста, - каже герой.



Ольга стурбована зайвою вагою чоловіка. Але ще більша інфурітація полягає в тому, що їжа стала основною причиною їх відмінностей. Чи зможе жінка вирішити цю проблему, читати далі в статті.

Я одружився чоловіка в тілі. Як кажуть, вони побачили очі, що вони взяли. Але я впала в любов з Паскою не через його зовнішній вигляд. І я думав, що разом ми можемо вирішити проблему зайвої ваги. Це не велика угода, якщо ви робите принаймні деякі зусилля.



Я думав, що поки не зустрілася з родиною чоловіка. На заході важливо, щоб мати Паша вирішив провести веселий бенкет. Але насправді виявилося, що мій майбутній мама-в-право назвав всіх родичів і мав свято для всього світу. Картина маслом: стіл лопається з різноманітними стравами, з яких жир безпосередньо зливається, а ціла родина сливових колобок. Тоді мене стало зрозуміло, що Паша була так глутонічною.

Я намагаюся не їсти жирні і смажені. А Тамара Григоріївна спробувала поставити щось інше в моїй пластині: «Погляд на себе, але ви, ймовірно, відбиваєте на вулиці!» Я ввічлива відхилявся від добавки і чекав на цей вечір. І Паша, означевидно, разом з родичами, знищили блюдо після страви. Як правильно вписуватися?



Я мав серйозну розмову з Пасою, яка ніч. І коли ми почали жити разом після весілля, я дійсно зумів змінити свій раціон чоловіка. Крім того, він навіть почав робити вправи з мною і повільно відварив додатково. Звичайно, ми використовували для відвідування батьків. А потім чоловік їсти, як якщо для всіх пропущених можливостей. Але загальна ситуація стабілізувалася.

Основна мотивація мого чоловіка – це моє майбутнє вагітності. Я хотів би мати здорову дитину, тому ми повинні турбуватися про наше здоров'я. Але це так сталося, що я дуже вагітна. І Паша майже відразу забив на їжі. Він почав йти до своєї матері дуже часто, де вона, відверто, просто відлетів його.



І коли я подарував народження, ми вивели кредит і виїхали. Бог поганий мене, щоб згодні жити біля моєї мами. Мій чоловік почав зцілення, тому що я тримав годівлі його низькокалорійні страви в домашніх умовах. Він був приступним до мене. Я можу побачити, що вага мого чоловіка не змінюється, хоча я повинен перенести довгий час назад.

Починаємо боротьбу за весь час. У житті нашої маленької дочки, Я просто працював і пішов до моєї мами. Він відчуває, що їжа стала манією. У якийсь момент мій чоловік почав давати на моїй кулі. Як, на роботі або в кафе. Направляти питання про те, чи пішов Паша до матері, він не відповів. Але я розумію.



Коли я вирішив говорити про це з матір'ю, вона зробила скандал. Вона почала звинувачувати мене у голодуванні сина до моря, постійно обмежуючи його. «Я хвилююсь про своє здоров’я, що ти, Тамара Григоріївна, просто не дбаєш!»



На цьому кінці лінії був дикий мангал. Моя мати-в-правила мене ніколи не викликав її знову. Тепер я серйозно думаю про розлучення. Чи не мій чоловік, ні його сім'я розуміє мене, що є точкою такого шлюбу? Я не хочу, щоб жінка живила свою дочку. Я не можу уявити! Я не знаю, що робити.

Вітальна мудрість та поради редакційного офісу Ольга повинна розуміти її почуття. Якщо немає взаєморозуміння з чоловіком, ви можете спробувати вирішити цю проблему разом з психологом. Але це не допоможе встановити відносини з матір'ю. А героїне право: важко уявити, що станеться, коли її дочка виростає. Хто знає, розлучення може бути кращим рішенням. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное