Сніданок, як принцеса Катерина Уельс, щоб позбутися від набряків і виглядати свіжим

Здорова їжа для здоров'я Варто на столі британського корона. Принцеса Кате, наприклад, тісно спостерігає, що чоловік і діти харчуються. І хоча дієта Валлії не сильно відрізняється від меню звичайних британських предметів, деякі секрети все ще існують.

808090р.

GettyImages Здорова їжа На малюнку Kate Middleton з хорошою причиною милосердя Тисячі красивих леді. Принци спостерігали, що їжа на її столі. Звичайно, ця леді завжди грає спорт. Але важливість харчування не варто забувати ні. Яка принцеса Уельсу їсти на сніданок, обід і вечерю?



GettyImages Улюблена їжа Kate розповіла її шанувальникам, що її велика сім'я просто любить почати день з пластиною вівсяного. Для дітей князі служить запечена вівсяна з фруктами. У цій страві зберігається більше вітамінів, а його смак більш ніж ніж ніжний і незвичайний. Кате воліє його. кашай

Принцеса Уельса любить коктейлі і коктейлі. Одна з цих напоїв містить хребта, капусту і спіруліну. Таке лікування багате білками і корисними мікроелементами, що позитивно впливає на процеси травлення. І, звичайно, ніде без фруктів.



На столі Вільяма і Кате повинні бути яблуками, так як вони просто обожнюють цілу тріо малюків Валлійського пара. Краса Кате не заперечує себе в фруктах і ягодах. Можна банани, кавун, ягоди goji. До речі, принцеса любить матч. Ви можете зробити чай з нього або додати його до ваших улюблених коктейлів.

7524597 р.

На відміну від дружини, князя Вільяма воліє більше лацінай Скажіть, що він не любить бургери або м'ясної ями. Вільям - солодкий зуб і м'ясний коханець, але він у великій формі. Я думаю, що Kate переглядає свій раціон. А щоб не розбити на шкідливі закуски протягом дня, принцеса Уельсу знову обробляється улюбленими фруктами і ягодами.

Насолоджуйтеся гарними вечорами. Тому вона вибирає світло і ненав'язливу їжу. Наприклад, салати або овочі гриль. Але коли Дучес був в цікавому положенні, вона просто не могла взяти її кур'єром з пальцями. Ця страва була приготована майже на обід або вечерю.



Принц і Принцеса Уельсу самі помітили, що обід і вечеря завжди різноманітні, ніж сніданок. Kate Middleton поділився з любителями, які чоловік є просто великою варильною. Вільям відповів: «Я зроблю чай ідеально». Принц Уельсу завжди мав велике почуття гумору.



Цікавий факт: в сім'ї Вільяма і Кате намагаються почати і закінчувати день завжди з дітьми. Принц і принцеса розуміють важливість своїх королівських зобов'язань, але небажано позбавити своїх дітей батьківської уваги. Так малюки. готувати разом з батьками. Так журналісти змогли дізнатися, що принцеса Шарлотта просто любить оливки, а Принц Луї запрошують кулінарні телешоу.



Принц Вільям також сказав, що діти іноді перетворюються на те, що музика буде відтворюватися вранці. Під час школи і сніданку, старші Джордж і Шарлотта часто не можуть вирішуватися на жанрі пісні. Ви повинні мати справу з турботою тато. Я радий, що Вільям не плутав і запросив дітей слухати свої улюблені пісні в свою чергу.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное