Восени я кладаю каштани в митті, тільки вибрати кілька знати цей цінний трюк.

Я ходив в лісі недавно і я бачив щось неймовірне. каштанМиро лежачи на землі, змішаних з яскравими осінньими листями. Право! В середині сезону каштанів. І я просто чекав його, щоб перевірити одне дуже незвичайне життя зламати. Чи знаєте ви, що каштани можна використовувати під час прання речей? Я збираюся розповісти про те, що в більш детальному описі сьогодні.

Р

Не всі знають, що каштани, що охоплюють осінні алеї і ліси, мають безліч корисних якостей. І найцікавішим з них є те, що каштани можна використовувати для прання одягу прямо в пральній машині.

р.

У чистому вигляді каштани схожі на спеціальні мильні горіхи. У них міститься спеціальна органічна сполука сапонінів. Це натуральний засіб для миття та піноутворення. Ефективно видаляє жир, пил і інші забруднювачі з одягу. Однак для роботи каштанів необхідно звільнити сапонін. Як точно зробити це, я кажу вам далі.

Вам потрібно.
  • 4-5 кг каштанів
  • пердят
  • кухня рушник
  • блендер
  • 1 велика скляна баночка


Підготовка прального миючого засобу від каштанів
  1. Горіхи повинні збиратися в першу чергу. Далі загорніть каштани в рушник кілька штук і вдарте їх молотком, щоб розбити на менші частинки. Отримана маса шліфування з потужним блендером.
  2. Посипати отриманий порошок на сковороді, покритий пергаментом, в парному шарі. Порошок необхідно висушити або в духовці. У першому випадку краще це зробити на балконі на сонячному дні. Переконайтеся, що приміщення не занадто вологий. Якщо використовувати духову шафу, поверніть на мінімальну температуру.
  3. Сухий каштановий порошок на сонці буде мати хоча б цілий денний світло. І в духовці займе близько 6-8 годин.
  4. Залити висушений порошок в скляну баночку і щільно запечати. Важливо, що частинки порошку не закінчуються на поверхнях, які ви будете використовувати для приготування їжі. Так ретельно промиваємо каструлю, на якій були висушені каштани.


Використання такого каштанового порошку дуже простий. Половина години до миття, перемішати в банку 3,5 столові ложки кошти з 2/3 склянкою гарячої води. Добре зашміть цю суміш, щоб сформувати товсту піну. Залийте отриману рідину через сито в окрему ємність - це засіб для миття. І отримана сума можна розділити на 2-3 мийки.



Найкраще підготувати пральний агент безпосередньо перед завантаженням пральної машини. Якщо ви хочете зробити це для майбутнього, ви можете зберігати рідину з каштану в холодильнику не довше 1 тиждень. Що це?

Підготовка каштанового порошку є досить тривалим процесом. Якщо ви не хочете мені з ним, спробуйте зробити пральний агент простіше. Наріжте великі каштани на невеликі шматочки і покладіть їх в лляну сумку.



Далі досить покласти його в барабан пральної машини і почати процес миття в цій формі. Ефективність даного методу менше. Якщо одяг занадто брудний, каштани можуть не мити все. Якщо ви збираєтеся вимити білі речі або нижню білизну, радимо змішувати засіб для миття каштану з перкарбонатом натрію (балах).

Я читаю, що є інший метод, і простий. Пара каштанів слід нарізати на чверті, помістити в банку і залити водою. Потім каштани слід настоюватися в цій воді протягом всього дня.



Далі баночка з каштанами повинна добре засихати і злити отриману рідину в пральний відсік. Краще це зробити через сито, щоб частинки каштану не потрапили в барабан. Войла!

р.

Останній метод зацікавив мене тим, що він швидко і не вимагає зайвих зусиль. Я хочу спробувати це! До речі, ви також можете додати пару крапель ефірних масел до цієї каштанової рідини для поліпшення аромату білизни.

Ви коли-небудь промивали одяг за допомогою каштанів? Поділіться своїм досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное