Закарпатська господиня продемонструвала, як приготувати справжню ювіцею з білих грибів

Мій чоловік і я використовую для відвідування моєї тітки на Закарпатті Наш затишний і безпечний куточок, в якому можна приховати від всесвітньої бюстки. Ми відпочивали там. І мій Тітка є великою господинею. Вона завжди обробила нас неймовірним приготуванням. І більшість всіх, я люблю її підпис грибів. Вона ретельно збирає і висихає білі гриби самі. Як заварити грибний суп і поділити її рецептом.

, Україна

Редакція "Сайт" Сьогодні він хоче розкрити секрет цього неймовірного рецепта. Ми впевнені, що цей малюк здатний загострити рани і заспокоїти серце.

Як приготувати грибний суп Інгредієнти
  • 100 г сушених грибів
  • 700г картопля
  • 2 морква
  • 1 цибулина
  • 1 плавлений сир
  • 300г сметана
  • 1 ст.л. борошна
  • 4 ст.л. рослинної олії
  • сіль і перець
  • 1 ч.л. паприка
  • зелена


Підготовка
  1. Ось інгредієнти на 5-літровій сковороді. Ця сума вимагає близько 2-1,5 літрів води. І слово про гриби. Звісно, краса білих грибів важко переоцінити, але не всім їм. Так ви можете взяти ті, які доступні. Так давайте приготування їжі. Спочатку потрібно залити наші сушені гриби з окропом. Для 100 г грибів, близько 500 мл води. Залиште їх близько 30 хвилин.



  2. Очистити картоплю і вирізати кубики. Морква шліфуються і цибулю грунтуються. Покласти картоплю в каструлю, залити воду і покласти їх на вогонь. Не забудьте посолити його прямо.



  3. Візьміть гриби з води і подрібнити. Не залийте воду ще, нам потрібно. Покласти столову ложку рослинної олії на сковороді і обсмажити на ньому гриби. Просто кілька хвилин, щоб отримати запах. Коли картопля кип'ятить, відправте в гриби в каструлю. Покрийте кришкою і варіть до готовності картоплі.



  4. Тим часом залийте решту рослинного масла в каструлю. Надішліть рубану цибулю там і обсмажте їх до золотистого кольору. Потім додайте моркву. Поставте все разом кілька хвилин. Потім відштовхуйте моркву біля, діліться деяким вершковим маслом і відправте борошно туди і обсмажте його до світло-коричневого кольору. Додайте паприку і розмішайте разом з борошном і овочами. Тепер додайте сметану до обсмаження, перемішайте і доведіть до кипіння. р.



  5. Коли він відварює, додайте трохи розтоплений сир. Перемішайте суміш постійно, щоб вона стала однорідною і розтопленою сиром. Тепер залийте воду, в якій замочували гриби. Доведіть його до кипіння знову, додайте перець і спеції за смаком. Потім надішліть готове обсмаження на суп. Стирайте і дайте його кип'ятити протягом декількох хвилин. Юшка готовий!





Ви також можете відкрити відео, щоб побачити докладно, як приготувати суп грибів. Насолода побачити, як закарпатська господиня готує її.

про:blank

Я сподіваюся, що вам подобається цей хороший рецепт і спробувати зробити його занадто. Ми не змогли доїхати до цього року Тітка, адже вона скасувала переселенців. У нас є багато. Але вона ретельно піддається нам сушені гриби. Так, я збираю тебе, що хочу тебе. Довірте мені, ви будете любити її один раз і назавжди.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное