Земфіра прийшов до Ізраїлю після Алли Пугачева

З виходом війни багато російських зірок залишили країну і пішли в пошуках кращого життя. Так вони висловили свою антивоєнну позицію та незгоду з урядом. Рената Литвинов і Земфір також були серед тих, хто говорив проти війни і зліва.



Instagram Сьогодні Редакція "Сайт" Вона розповідає про те, що співачка Земфіра та її довгоочікуваний друг Рената Литвинова зараз.

Земфіра 24 лютого Земфіра відігравав концерт у Москві. Потім вона зникла з радіолокатора. Видалено всі повідомлення в Instagram, залишаючи тільки два повідомлення: один з словами «Не війни», а другий з новим відео. Як вона висловила свою позицію на війну, що Росія ненависла. Тоді вболівальники припускали, що вона залишила країну, перейшовши до Парижа. Її друг Рената Літвінова проживала там.



Не було новин від співачки. Земфіра випустили міні-альбом «Земфіра з Луки». Це всього чотири композиції. Тим не менш, зірка вирішила піти на екскурсію з ним. Там, як часто справа, вона супроводжується Литвиновом. Співачка дала концерти у південних країнах. Земфіра вперше виконується на Кіпрі. Я нещодавно дізнався, що мої друзі прийшли до Ізраїлю.

3250Р. 3700Р.

Актриса Renata Litvinova поділилася шанувальниками вигляду з вікна номерів готелю. Автор: "Весь день концерту Земфіра в Тель-Авіві"



Варто сказати, що цього року багато російських зірок оселилися в Ізраїлі. Наприклад, живе Алла Пугачєва з чоловіком Максимом Галкіним та дітям. Земфіра в своєму Instagram поділилася фото з Датою. Під поштою співак писав: "Не писати перед закінченням туру, якщо ..." Алла Борисівна взяла участь у концерті, оцінила музиканти, сказали, що я дитина на сцені. І хочу сказати, що ти крутий. Безумовна величина. Неважливо, як ми відчуваємо про музику, ми співачки нашої країни.



Наступне місто туру буде Стамбул. Варто сказати, що рідна країна в турному розкладі співачки немає. Митець – на списках музикантів, концертів яких в Росії небажані.



Земфір не планує повернутися додому. Думки вентиляторів на цій матерії діляться. Тим не менш, багато продовжує підтримувати співак і акторка. Дякую за людство і правильне ставлення. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное