Кожен сміхався в дикої краси, але в день все змінилося.

Герой нашої нової історії. ведмедики, яка приймала свою недосконалість. Вона може бути завжди поголені, як люди роблять. Тим не менш, Американець не хоче дотримуватися соціально обґрунтованих ідеалів жіночої краси. Що викликало цю незвичайну особливість Лара Перкінса і як вона справляється з нею, читайте далі в статті.



@my_hair_is_me Ведмежена жінка Лара Перкінса - 40 років і майже половина її життя вона бореться з гормональною недугою. Коли вона була 21, лікарі діагностували її з полікістичним яєчним синдромом (PCOS). Це гормональна недостатність, в результаті чого порушується жіночий цикл, а вироблення чоловічих гормонів. Саме тому на обличчі і з'явилася густа рослинність, яка давала дівчатам багато проблем.

р.

Веб-сайт: www.my_hair_is_me «Чому ти? Хлопець або дівчина? Лара почула це sly питання багато разів. Але вона ніколи не дасть її потенційним зловживанням. Вона накопичила негативність, що надходить від людей, для неї.

І це не порожні слова. Американська жінка показує інші жінки, які бороди не страшні речі. Це не кінець світу, рослинність на обличчі жінки не робить його чоловіком. У протесті проти прийнятих норм і ідеалів Лайра не видаляє волосся з шкіри. Вона носить свою бороду гордо і каже: "Так, я дівчина." До речі, Perkins використовує цей слоган для власного бренду одягу.

р.

@my_hair_is_me Діагноз PCOS було зроблено значно пізніше часу, коли вона вперше розвивалася симптоми захворювання. Вегетація на обличчі почала з'являтися на 12 років, під час статевих губ. Тоді все було приписовано до трохи збільшеної кількості чоловічих гормонів. І коли почалися проблеми з циклом, щоб вирішити його, лікарі призначили дівчину КУП. Але я хочу підкреслити, що це не ліки від проблеми.

Про 70-80% дівчат з PCOS страждають від надмірного росту волосся обличчя. Ця проблема називається гірсутизмом. Коли Лайра вперше зустрілася з нею, вона відчувала себе дуже самотніми. Вона була втілена і з'явилася в публічному режимі. Але вона все одно була підліток і не могла стояти собі.



Instagram / @mercifulphotography Тепер Американець усвідомлює: Її хвороба не є вироком.й Вона приймала свою особливість. Лікування комп'ютерів на пауза, так як жоден з методів лікування його підтипу захворювання не працює. Жінка може зробити лазерне видалення волосся або банальний відтінок. Але вона не хоче зіпсувати обличчя цими процедурами.

Лара навчилася любити себе як вона. Це не просто, але люди, що знаходяться поруч з нею. Для багатьох абонентів дівчина стала ідеологічним мотиватором. Вона показує, що жіноча краса може бути дуже різною. І не потрібно його надрукувати, налаштовувати ідеали, що накладаються суспільством.



@my_hair_is_me "Я ведмеда жінка, але я залишатися простою людиною." Я поважаю себе, я люблю свої недоліки. Я не приховувати, щоб вписатися в цей недосконалий світ, Laray коментує. Ви подивитеся на фотографії цієї жінки і ви розумієте, що вона дійсно впевнена. Вона не потребує зовнішньої згоди. Вона стежить за серцем і веде інші жінки. Це безцінний!

Героїн цієї історії встановлює хороший приклад для прийняття себе. Однак я хірургію: якщо у вас є подібні проблеми, обов'язково зверніться до фахівця. Самолікування в цьому випадку небезпечна. Крім того, важливо зрозуміти, що PCOS є хронічною хворобою. Але один спосіб або інший ми повинні боротися з ним.

74421

@my_hair_is_me Розкажіть мені, що ви знаєте про гіршутизм? Якщо ви повинні зіткнутися з цим, що б ви робили?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное